Co nejúspěšnější rok 2014!

Autor: Petr Gola
Vydáno: 26. prosince 2013 0:00:00
zdroj: sxc.hu

Pracovní nároky na zaměstnance stoupají, stejně tak musí OSVČ neustále hledat cesty a možnosti pro zlepšení služeb pro své zákazníky. Pro řadu občanů se dovolená stává neznámým pojmem. Vánoční svátky jsou sice krátké, lze však několika příjemných dní v rodinném kruhu načerpat potřebné síly do dalšího pracovního roku 2014. Co si můžeme v práci přát?

Úspěšní zaměstnanci jsou v dnešní době zvyklí pracovat pod stresem a ve ztížených pracovních podmínkách. Všichni zaměstnanci však oceňují dobré pracovní podmínky a příjemnou firemní atmosféru. Proto Vám všem chceme popřát pracovně co nejúspěšnější rok 2014 a:

 

  • Především hodně zdraví, protože zdraví je to nejdůležitější co máme. Když jsme zdraví, tak jsme výkonní a zvládáme termíny, schůzky a řádně plníme pracovní úkoly. Z práce máme dobrý pocit, což se pozitivně projevuje na našem rodinném životě.
  • Samozřejmě rovněž hodně štěstí. Vždyť bez štěstí je to v životě hodně těžké, i když se hodně snažíme. Někdy o pracovním úspěchu rozhoduje štěstí více než bychom si mysleli. Štěstí však přeje připraveným, proto jděte štěstí naproti hned v prvních dnech roku 2014.

 

Schopní a inovativní zaměstnanci jsou pro úspěch firmy klíčoví. Aby se však mohli zaměstnanci plně soustředit na svoji práci a byli v pohodě, tak je potřeba, aby se ve firmě cítili dobře a byli spokojeni. Proto Vám přejeme:

 

  • Výborné a chápavé šéfy, kteří si rádi vyslechnou Vaše náměty a připomínky, se kterými je zkrátka radost komunikovat. Vždy ocení dobře odvedenou práci, nejenom slovně, když máme ty peníze. V případě problémů se dokážou za Vás postavit a prosadit navrhované měny.
  • Ať se Vaší firmě daří a v roce 2014 jsou zisky a příjmy vyšší než se plánuje a rozhodně jsou ekonomické výsledky příznivější než v roce 2013. Jestliže se zaměstnavateli daří, potom se mnohem lépe pracuje, lépe se jedná o zvýšení mzdy a celková firemní nálada je přátelštější a uvolněnější. Stres v prosperujících společnostech je pochopitelně nižší než ve firmách mající finanční problémy.
  • Skvělý pracovní kolektiv. Zaměstnanci, kteří rádi chodí do práce, mají dobré pracovní kolegy, na které je spolehnutí, jsou spokojenější a následně se jim i práce více daří. V práci trávíme velmi mnoho času, tak je dobré být ve společnosti lidí, se kterými se cítíme dobře a je nám s nimi jednoduše fajn.

 

A co popřát OSVČ (osobám samostatně výdělečně činným) oproti zaměstnancům? I když řadu OSVČ potěší, že jsou zákazníci spokojení, že chválí vykonanou práci, přesto peněžní pochvala potěší nejvíc. Proto hodně úspěšný finanční rok 2014. Co je k tomu zapotřebí?

 

  • Spokojené a spolehlivé odběratele, kteří řádně plní dohodnuté podmínky a dodržují lhůty splatnosti u faktur. Odběratele, se kterými vždy najdete výhodné obchodní řešení pro obě strany a se kterými je radost spolupracovat.
  • A žádné nečekané nepříjemné události, ať vše vychází dle finančních plánů.
Reklama

Další články tématu

Opatrně s novoročním předsevzetím

Většina z nás si dává každoročně novoroční předsevzetí. Všichni se chceme mít v následujícím...

Ať Vaše příjmy v roce 2014 rostou rychleji než inflace

Pro všechny úspěšné společnosti jsou klíčovým faktorem růstu a rozvoje její spokojení...

Když jsme v pohodě, daří se i naší peněžence

Špatné zprávy se prodávají lépe než dobré. Proto se snadněji dočteme, že se něco pokazilo, že...

Vánoční úvěr? Více starostí než radosti

Zadlužit se kvůli vánočním dárkům není rozumné. Dárky na dluh mohou totiž rodinu již v příštím...

Témata

Změna práce

Většina zaměstnanců změní v průběhu svého produktivního života zaměstnání a pracuje pro více...

Vánoční testy

V předvánočním čase jsme si pro Vás připravili zpestření formou zajímavých daňově-finančních...

OSVČ a faktury

Téměř každý podnikatel či živnostník se setkal se situací, kdy mu obchodní partner nezaplatil...

Administrativa v práci

Při nástupu do zaměstnání musí zaměstnanci podepsat pracovní smlouvu nebo pracovní dohodu. Aby...

Alimenty pod lupou

Mnoho rozvedených matek se setkává se situací, že bývalý manžel neplatí řádně alimenty. Jak v...

Reklama
Reklama

Neplacené volno

Kolik stojí neplacené volno a kdy lze čerpat?

V životě některých zaměstnanců dochází k situaci, že z různých důvodů potřebují čerpat volno nad zákonný rámec, v takových případech si mohou požádat o neplacené volno. Jaké jsou podmínky pro čerpání neplaceného volna?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.