O webu Dům financí

Dům Financí.cz působí jako ekonomický portál od roku 2006, který denně podává informace z dění na českém i světovém ekonomickém trhu. Přináší informace z oblastí, jako jsou pojištění, hypotéky, úvěry, kurzy, daně, a spousty dalších. Tým redaktorů tvoří specialisté na finanční problematiku, ekonomové, analytici, tedy lidé, kteří denně pracují s informacemi z finančního trhu.

Provozovatel a majitel

Emil Brož broz@dumfinanci­.cz

Emil Brož je uznávaným odborníkem ve světě financí. Založil analyticko – poradenskou společnost FINFOCUS, s.r.o., která v říjnu roku 2011 koupila portál Dům Financí.cz za účelem neustále poskytovat hodnotné informace pro Vaši peněženku. Má na starosti strategický rozvoj portálu a budování silných obchodních vztahů s našimi partnery. Reklamní činnosti portálu aktuálně spravuje BROŽ BRANDS holding, s.r.o.

Vedoucí redaktor

Petr Gola gola@dumfinanci­.cz

Petr Gola píše pro DůmFinancí.cz články se zaměřením na ekonomiku, finance, daně, důchody, sociální a zdravotní pojištění. Působil na právním oddělení ve veřejném sektoru a jako účetní-ekonom a finanční controler v privátním sektoru. Publikační činnosti se věnuje již od roku 2002. Je autorem několik knih, např. Cvičíme s matikou (CPress 2010).

Tiskové oddělení

press@dumfinan­ci.cz

Obchodní oddělení

reklama@dumfinan­ci.cz

Adresa redakce

BROŽ BRANDS holding, s.r.o.
The Square, Olbrachtova 2006/9, 140 00 Praha 4
IČ: 06014330
DIČ: CZ06014330
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 274564

Reklama

Reklama

Populární na DůmFinancí.cz