Stalo se přečtete do minuty
Celkem 1250 nezaměstnaných klientů energetické společnosti ČEZ v celé republice zatím využilo nabídku odpuštění platby tří měsíčních záloh na elektřinu. Píšou to dnešní Lidové noviny (LN). Firma už před dvěma měsíci nabídla těm svým zákazníkům, kteří po 1. březnu přijdou o práci a zaregistrují se na úřadu práce, že nemusí tři měsíce za sebou platit za elektrický proud v domácnosti. Výše jedné odpuštěné zálohy je omezena na maximálně 7500 korun. Nabídka platí do konce letošního roku.