Stalo se čtení na 2 minuty
Ministerstvo dopravy a jeho investorské organizace nebudou v nejbližším období zahajovat nové dopravní stavby. ČTK to řekl mluvčí úřadu Karel Hanzelka. Ministru dopravy Gustávu Slamečkovi se včera nepodařilo přesvědčit kolegy ministry, aby na dopravní stavby přidali desítky miliard korun.