Komerční sdělení

čtení na 2 minuty

Domov je místo, kde se máme cítit dobře a bezpečně. Investujeme do něj, chceme si ho zútulnit, mít tam spoustu věcí, které jsou našemu srdci blízké. Když to všechno, co tam máme, spočítáme, zjistíme, že jsme do toho našeho hnízdečka vložili nejen spoustu času, ale i peněz. Jak tuhle investici ochránit? No přece dobře vybraným pojištěním domácnosti.

čtení na 2 minuty

Důležitou, a často podceňovanou, součástí pronajímání bytu je jeho prezentace a propagace.

čtení na 2 minuty

Rostoucí poptávka po výrobních a skladových prostorách neustále tlačí ceny vhodných stavebních pozemků nahoru. Zároveň v okolí větších měst už trh naráží na nedostatek takových míst, spojený s neochotou k záboru další zemědělské půdy v okolí obcí.

čtení na 3 minuty

Když Patrik Girgle před 4 lety narazil na nově se rozvíjející trh s konopnými produkty, probudila se v něm zvědavost, která postupně přerostla až v podnikatelský záměr. U vzniku značky Eighty8 byl sám, jen s manželkou a grafikem. Dnes na projektu pracuje bezmála 50 lidí, společnost dosáhla meziročního růstu více než 400 % a expanduje napříč celou Evropou. Přečtěte si, co stojí za jejím úspěchem.

čtení na 7 minut

Podle agentury Bloomberg budou v příštích měsících čelit nedostatku nafty všechny státy na světě. A to vše v době energetické krize, zpomalení ekonomiky a mamutí inflace. Nafta je hnacím motorem světové ekonomiky – je nepostradatelné jak v silniční, tak v lodní přepravě, výrobě, zemědělství, stavebnictví i strojírenství.

čtení na 2 minuty

Ceny elektřiny od začátku roku poskočily několikanásobně. V České republice se už jejich nárůstu díky zastropování cen nemusíme tak bát, protože všichni vědí, jaký může být jejich maximální účet za elektřinu. I tak bychom se měli velkoobchodní ceny elektřiny zajímat.

čtení na 3 minuty

Zvládnout zaplatit hypotéku nebo nájem, pojistku, energie a další povinné poplatky, také školní obědy či kroužky se poslední dobou stává docela náročným úkolem. Není se co divit. Doba je doslova divoká a o jistotu dnes člověk sotva zavadí. Spoléhat se na pomoc státu není asi tou pravou cestou, ta vede jinudy.

čtení na 4 minuty

Hazardní hry patří mezi oblíbený druh zábavy mezi českými lidmi již po mnohá staletí, přenesl se ale tento zájem také na online herní portály? Odpovědí je jednoznačné ano. Právě online hazardní hry generují miliardové roční výnosy a to nejen z loterie, ale také právě z hazardních her, které jsou dnes výrazněji více vyhledávané také díky široké dostupnosti.

čtení na 3 minuty

Vysoká míra inflace a rekordní růst cen tvrdě doléhá na všechny, kteří naspořené finance drží na běžných nebo spořicích účtech. Každým dnem se vaše úspory tenčí, protože si za své peníze můžete koupit stále méně zboží a služeb. Konzervativní spořicí účty nemohou s vysokým poklesem hodnoty měny držet tempo. Je investice do nemovitostí řešením, jak své úspory ochránit?

Praktické

Populární na Dům financí

CMP