Komerční sdělení

čtení na 2 minuty

Když se řekne "stavebnictví," většina z nás si představí základy, stěny, střechy a všechny ty těžké věci, které dělají z našeho domova bezpečné a pohodlné místo. Ale co takhle trochu elegance a bezpečnosti v jednom? Přesně o tom je hliníkové truhlářství!

čtení na 2 minuty

Financování podnikání prostřednictvím tradičních bank může být náročné a časově náročné. Banky často vvyžadují splnění přísných kritérií, což může být pro mnoho podnikatelů překážkou. Obdobně to může být s neúměrnou délkou procesu schválování, což není ideální, pokud potřebujete kapitál rychle.

přečtete do minuty

Největší nezávislá konference pro finanční profesionály FINfest 2024 představí 16. 9. 2024 v pražském kongresovém centru hotelu Clarion atraktivní program plný inovací. Návštěvníky čeká množství inspirativních stand up show, duelů, panelových diskusí, workshopů a dalších inovativně pojatých formátů.

čtení na 2 minuty

Potřebujete peníze navíc pro své podnikání? Jste na začátku nové etapy svého života a chcete investovat do reklamy, aby se rozšířila informace o nabídce vašich služeb? Krátkodobý úvěr s minimem podmínek je vám plně k dispozici! Online dohoda je rychlá a věcná, ušetříte díky ní spoustu času, který pak můžete věnovat rozvoji své živnosti. Konkrétní důvody si můžete nechat pro sebe, nikdo se na ně ptát nebude. Dveře jsou otevřené 24/7, žádost proto lze vyplnit kdykoliv. Rozhodně není nutné čekat na další pracovní den, dostupnost je opravdu na maximu.

čtení na 3 minuty

Jestliže se chcete letos blýsknout, můžete do svého šatníku zařadit také módní kousky v ležérním duchu. Že netušíte, jak docílit trendy outfitu ve stylu nedbalé elegance? Nevadí! Na následujících řádcích vám totiž prozradíme, jaké modely oblečení, doplňků a obuvi do takového modelu zakomponovat. Čtěte a pojďte si pro inspiraci s námi.

čtení na 2 minuty

Rok 2024 přináší pro firmy v České republice unikátní příležitost zaměřit se na energetickou účinnost a snížení uhlíkové stopy. Projekty fotovoltaických elektráren se stávají klíčovým prvkem optimalizace spotřeby energie, ať už se jedná o snižování energetické náročnosti budov nebo modernizaci energetických systémů.

čtení na 2 minuty

Spotřebitelský úvěr už dnes nemusí nutně nést cejch něčeho špatného. Ostatně mnoho lidí se během života ocitne v situaci, kdy si potřebují peníze půjčit, ať už na zajištění zázemí a rodiny, k pracovnímu posunu nebo k vypořádání se s nenadálými situacemi, jako je třeba rozbitý spotřebič v domácnosti.

čtení na 3 minuty

S půjčkou je to stejné jako s výběrem nového auta. Než o ni požádáte, měli byste si nejprve zjistit co nejvíce informací, abyste pak nebyli překvapeni. Výběr toho správného poskytovatele rozhodně neberte na lehkou váhu. Čím delší dobu výběrem strávíte, tím vyšší šance, že zvolíte férového poskytovatele. A vyhnete se tak třeba nočním můrám o tom, kde vezmete peníze na splacení dluhu.

Praktické

Reklama

Populární na Dům financí