Komerční sdělení

čtení na 2 minuty

Založit si vlastní firmu takzvaně na zelené louce a začít od nuly, nebo dát přednost nákupu již založené a zavedené firmy? Právě druhý ze způsobů má několik výhod, díky kterým své podnikání nastartujete rychleji. Víte však, na co si dát pozor při nákupu zavedené firmy?

čtení na 3 minuty

Každý z nás nějaké to pojištění má. Už od malička máme zdravotní pojištění, abychom měli jistotu, že se nám dostane potřebného ošetření, postupem času si ale sjednáváme další. Někdo má životní pojištění, jiný si pojistí auto nebo majetek. Důležitou součástí každého pojištění jsou pojistné limity, které by měly odpovídat pojistnému riziku.

čtení na 2 minuty

Dvakrát ročně byste měli chodit na pravidelné preventivní vyšetření ke svému stomatologovi, které máte hrazené z veřejného zdravotního pojištění. Jednou ročně k ošetření patří bezplatné odstranění zubního kamene.

čtení na 4 minuty

Stavba domu je jedním z největších investičních rozhodnutí v životě mnoha lidí. Vedle toho, jak by váš vysněný dům měl vypadat, se hned na začátku musíte vypořádat s otázkou financování. A ideálně ještě předtím, než je dům postaven, tedy při jeho návrhu, je důležité mít na paměti také náklady na jeho provoz. Podívejte se na tipy, které vám pomohou objasnit, jak na financování domu a na co byste neměli zapomenout, pokud chcete dosáhnout co nejnižších provozních nákladů.

čtení na 2 minuty

Termínované vklady jsou populárním typem spoření. V době měnících se úrokových sazeb na ně sází čím dál víc lidí. Ale než vás termínované vklady zlákají, měli byste si dobře promyslet, do čeho své úspory vložíte a na jak dlouho.

čtení na 3 minuty

Pokud chcete být v letošní sezóně in, zaměřte se také na trendy boty. Že nevíte, podle jakých kritérií módní boty na jaro vybírat? Nevadí, my vám to na následujících řádcích rádi prozradíme. Chcete-li se dozvědět o trendech v obuvnictví více, čtěte více a pojďte se inspirovat společně s námi!

čtení na 3 minuty

Knihy jsou skvělou formou sebevzdělávání a způsobem, jak investovat sami do sebe. Schválně, kolik knih za rok přečtete? Online články z odborných magazínů a další články z internetu se ovšem nepočítají. Pokud nechcete čtením zahálet, ale naopak jej využívat ke studiu, věnujte se četbě odborné literatury, která vás obohatí.

Praktické

Populární na Dům financí