Stalo se čtení na 2 minuty
Odbory Kovo chtějí na 16. května svolat do Prahy demonstraci proti dopadům hospodářské krize na zaměstnance. Vládní opatření pro boj s krizí podle odborů údajně problémy zaměstnanců neřeší a odbory s nimi nesouhlasí. ČTK to při dnešním jednání rady odborového svazu Kovo v Hradci Králové řekl předseda svazu Josef Středula.