Stalo se přečtete do minuty
Stanice metra na Národní třídě bude zřejmě již od letošního podzimu na jeden a půl roku uzavřena. Důvodem je plánovaná výstavba v tomto prostoru. Celková investice by měla dosáhnout čtyř miliard korun. Uvedly to servery Novinky.cz a Právo.