FINfest a EFPA spojují síly v organizaci největších konferencí pro finanční a realitní profesionály

Již 14.5. 2019 se uskuteční největší konference pro finanční profesionály FINfest s podporou a odbornou záštitou EFPA (https://jaro2019.finfest.cz/). Paralelní program v pěti sálech, ve kterém se vystřídá přes 70 řečníků,přinese inspiraci pro více než 1000 účastníků konference. Spolupráce konferencí FINfest a EFPA nabere ještě více na obrátkách na podzim 2019, kdy oba nejvýznamnější hráči ve svých oborech své síly spojí a uspořádají první společnou konferenci přímo pod značkou FINfest EFPA. A tím to ale nekončí. Další podzimní novinkou bude rozšíření programu také o Odbornou realitní konferenci.

PR článek photodune-8522811-speaker-at-business-co zdroj: DF

Konference bude událostí číslo jedna pro finanční profesionály a díky propojení s realitami také pro realitní makléře. Organizátoři jsou leadery v oblasti nezávislých finančně-poradenských konferencí (FINfest),v oblasti profesních standardů a vzdělávání poradců (EFPA) a ve vzdělávání realitních makléřů a manažerů (RVI). Díky propojení vznikne bezkonkurenční akce nabízející:

  • špičkové řečníky a největší kapacity oboru. Kromě odborného programu je věnován také velký prostor workshopům a přednáškám pro osobní rozvoj.Každý účastník má možnost si vybrat z 10-ti sálů a sestavit si program přesně na míru.
  • vysokou odbornost a kredity povinného následného vzdělávání.
  • nejvíce účastníků v jeden den a na jednom místě z řad nezávislých finančních poradců, realitních makléřůi odborné veřejnosti.
  • možnost setkat se s nejvyššími manažery a majiteli poradenských a realitních firem, předními zástupci producentů (pojišťoven, bank a investičních společností) a vedoucími zástupci státních i profesních organizací.
  • partnerské společnosti mají jedinečnou možnost se prezentovatv uceleném systému konferencí s celorepublikovou působností pod hlavičkou FINfestEFPA.Unikátní příležitost oslovit v jeden den a na jednom místě top finanční poradce a realitní makléře.

Martin Viktora, zakladatel konferencí FINfest a webu Poradci-sobě.cz říká: „Spolupráce konferencí FINfest a EFPA přinese událost, kterou si nikdo nenechá ujít. Poradci mají zájem o nezávislé vzdělávání a informace.Pro společnosti působící na trhu bude konference jedinečnou příležitostí se prezentovatnově i u realitních makléřů“

EFPA i FINfest naplňují svůj společný cíl a přispívají ke kultivaci, zvyšování odbornosti finančního poradenství a plánování i v zavádění evropských standardů na český trh,“ říká Marta Gellová, předsedkyně Rady EFPA ČR. „Těšíme se, že společná konference bude začátkem dlouhodobé spolupráce a společné akce budou neodmyslitelným vrcholem setkávání profesionálů finančního poradenství.Plánujeme samozřejmě i řadu dalších aktivit pro finanční profesionály a pro realitní trh i v mimopražských regionech,“ dodává.

 

O nás:

EFPA ČR je institucí akreditovanou ČNB pro pořádání zkoušek odborné způsobilosti v oblasti investic, penzí a úvěrů. Sdružuje špičkové poradce na českém trhu, zajišťuje jejich další vzdělávání a rozvoj. Jako součást EFPA EUROPE, nejrespektovanější evropské organizace udělující certifikáty v oblasti finančního poradenství a plánování, podporuje a zavádí evropské kvalifikační a etické standardy do služeb finančního poradenství v ČR a na Slovensku. EFPA prosazuje etický kodex a jeho dodržování. Více o aktivitách EFPA ČR na webu efpa.cz

FINfest je největší nezávislou konferencí finančních profesionálů v ČR. Nejvíce účastníků, diskusí, přednášek a workshopů, řečníků i partnerských společností na jednom místě a v jeden den. Nad konferencí převzaly záštitu přední profesní organizace a klíčová finanční média. Známe detailně oficiální i zákulisní problematiku finančního poradenství. Organizátorem konferencí je odborný web Poradci-sobě.cz, který je nejčtenějším nezávislým médiem pro finanční poradce.

3. dubna 2019 20:16:17

Reklama

Témata

Výdajový paušál

Výdaje ze samostatné výdělečné činnosti lze stanovit i výdajovým paušálem. Jedná se o velmi...

Koupě nemovitosti

Pořízení nové nemovitosti, ať už za účelem vlastního bydlení nebo pronájmu přináší i daňové...

Vánoční testy

V předvánočním čase jsme si pro Vás připravili zpestření formou zajímavých daňově-finančních...

Daně ze mzdy

Z hrubé mzdy se odvádí nejenom daň z příjmu fyzických osob, ale i sociální pojištění a zdravotní...

Pojistné za rok 2013

Všechny OSVČ musí řádně doručit své zdravotní pojišťovně a OSSZ "Přehled o příjmech a výdajích...

Reklama
Reklama

Výběr úvěru

Kdy lze úvěr splatit předčasně?

Bez úvěru se většina rodin neobejde, čerpání každého úvěru je však potřeba důkladně promyslet a propočítat, vždyť splácení úvěru ovlivňuje finanční hospodaření rodiny dlouhodobě.

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.