Hotelů, restaurací a kaváren je spousta. Jak mezi nimi nezapadnout?

O vlastní kavárně či restauraci sní mnoho lidí. Spousta z nich nakonec v nějaké chvíli sebere odvahu a zařídí si ji. Pak obvykle zjišťují, že je sice hezké mít něco vlastního, ale podnikat sám na sebe není až taková legrace. Boj s konkurencí je neúprosný, a obzvlášť v hotelnictví a gastronomii. Chce-li být člověk úspěšný, musí zaujmout už na první pohled.

PR článek hotelů, restaurací je spouta zdroj: dumfinanci.cz

O restauraci, kavárně nebo hotelu si zákazníci udělají dojem už podle toho, jak vypadá. Pokud člověk denně chodí kolem útulné kavárničky, je pravděpodobné, že ji jednou bude chtít poznat trochu lépe než jen přes okno. Jenže jak vytvořit dojem útulného prostředí? Čím vdechnout podniku jeho jedinečnou duši? Jak vybudovat luxusní posezení? Inspiraci hledejte třeba na www.dublino.cz.

Někdo je kreativní duše a dokáže vytvořit překrásný interiér sám, další se musí inspirovat jinde. Za to se ale nestyďte. Důležité je vědět kde. Vybrali jsme několik povedených realizací z portálu Dublino.

Kolínská Tradice 1894

Příkladem pěkně zařízené kavárny je například Tradice 1894 z Kolína. Své udělal zejména dřevěný nábytek, nicméně to pravé kouzlo vneslo osvětlení. Tato kavárna je skvělým příkladem toho, jakou roli mohou udělat doplňky. Závěsné lampy v kombinaci se světýlky obtočenými kolem rostlin jsou skvělou volbou.

Na Růžku z Přerova nad Labem

Restaurace Na Růžku je dokonalým zobrazením minimalismu. Uvnitř najdete jen prosté stoly a židle, květiny na oknech. Jinou část restaurace tvoří dřevěné stoly, dominantou je pak cihlová zeď. Nábytek nemusí být okázalý, když najdete jiný středobod místnosti.

U zlatých nůžek v Praze

V Praze se podařilo vytvořit velmi příjemně působící pokoje. Designéři vsadili na světlé barvy zkombinované s přírodním dřevem, místnosti jsou prosvětlené a prostorné. Méně je někdy více.

Více příkladů hezky zařízených interiérů najdete na webu Dublino. Poberte inspiraci, nebo si domluvte přímo designéra. Vyplatí se to. Hezký interiér udělá své.

6. března 2019 15:45:35

Reklama

Témata

Státní příspěvky pro děti

Rodiče mohou již svým malým dětem uzavřít stavební spoření nebo doplňkové penzijní spoření,...

Důchodové nároky

Při výpočtu starobního důchodu v roce 2018 se hodnotí příjmy v letech 1986 až 2017. Jak se...

Průměrná mzda

Na průměrnou mzdu v Česku dvě třetiny zaměstnanců nedosáhnou, proč tomu tak je a jak se liší...

Daně u našich sousedů

Ať chceme nebo nechceme, tak daně ovlivňují náš každodenní život. Každodenní nákup je díky DPH...

Péče o děti a daně

Rodičovský příspěvek činí v souhrnné výši 220 tisíc korun. Doba péče o dítě do 4 let věku se...

Reklama
Reklama

Legislativa v čase

Vybrané změny oproti roku 2010

Nejenom daňová legislativa se každoročně mění. Jak se zvýšilo daňové zvýhodnění od roku 2010, jak stouply platby živnostníků na povinném pojistném nebo proč je práce na dohodu o provedení práce méně výhodná?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.