Hotelů, restaurací a kaváren je spousta. Jak mezi nimi nezapadnout?

O vlastní kavárně či restauraci sní mnoho lidí. Spousta z nich nakonec v nějaké chvíli sebere odvahu a zařídí si ji. Pak obvykle zjišťují, že je sice hezké mít něco vlastního, ale podnikat sám na sebe není až taková legrace. Boj s konkurencí je neúprosný, a obzvlášť v hotelnictví a gastronomii. Chce-li být člověk úspěšný, musí zaujmout už na první pohled.

PR článek hotelů, restaurací je spouta zdroj: DF

O restauraci, kavárně nebo hotelu si zákazníci udělají dojem už podle toho, jak vypadá. Pokud člověk denně chodí kolem útulné kavárničky, je pravděpodobné, že ji jednou bude chtít poznat trochu lépe než jen přes okno. Jenže jak vytvořit dojem útulného prostředí? Čím vdechnout podniku jeho jedinečnou duši? Jak vybudovat luxusní posezení? Inspiraci hledejte třeba na www.dublino.cz.

Někdo je kreativní duše a dokáže vytvořit překrásný interiér sám, další se musí inspirovat jinde. Za to se ale nestyďte. Důležité je vědět kde. Vybrali jsme několik povedených realizací z portálu Dublino.

Kolínská Tradice 1894

Příkladem pěkně zařízené kavárny je například Tradice 1894 z Kolína. Své udělal zejména dřevěný nábytek, nicméně to pravé kouzlo vneslo osvětlení. Tato kavárna je skvělým příkladem toho, jakou roli mohou udělat doplňky. Závěsné lampy v kombinaci se světýlky obtočenými kolem rostlin jsou skvělou volbou.

Na Růžku z Přerova nad Labem

Restaurace Na Růžku je dokonalým zobrazením minimalismu. Uvnitř najdete jen prosté stoly a židle, květiny na oknech. Jinou část restaurace tvoří dřevěné stoly, dominantou je pak cihlová zeď. Nábytek nemusí být okázalý, když najdete jiný středobod místnosti.

U zlatých nůžek v Praze

V Praze se podařilo vytvořit velmi příjemně působící pokoje. Designéři vsadili na světlé barvy zkombinované s přírodním dřevem, místnosti jsou prosvětlené a prostorné. Méně je někdy více.

Více příkladů hezky zařízených interiérů najdete na webu Dublino. Poberte inspiraci, nebo si domluvte přímo designéra. Vyplatí se to. Hezký interiér udělá své.

6. března 2019 15:45:35

Reklama

Témata

Daňové novinky

Při stejném příjmu je možné se mít meziročně lépe, když je daňová povinnost nižší. V roce 2016...

Životní pojištění

Životní pojištění přináší živiteli rodiny jistotu, že v případě dlouhodobých zdravotních...

OSVČ a faktury

Téměř každý podnikatel či živnostník se setkal se situací, kdy mu obchodní partner nezaplatil...

Dědictví

V rámci dědického řízení se nedědí pouze majetek a cennosti po zemřelém (zůstaviteli), ale...

Prodej nemovitosti

Při dodržení časového testu je příjem z prodeje nemovitosti osvobozen od daně z příjmu fyzických...

Reklama
Reklama

Invalidní důchod

Výdělek a daně invalidních důchodců

V Česku jsou vypláceny invalidní důchody prvního stupně, druhého stupně a třetího stupně. Pro nárok na invalidní důchod je nutné splnit zákonné podmínky. Jak si mohou invalidní důchodci přivydělat? Kdy mohou pobírat podporu v nezaměstnanosti?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.