Investice do zlata a stříbra? Myslete na slibnou budoucnost!

Moderní doba přináší mnoho způsobů chytré investice. Pokud nechcete vkládat peníze do akcií a nemovitostí, jistě vás nadchnou zlaté a stříbrné mince či investiční zlaté a stříbrné slitky. Tato forma se vyplatí. Nemusíte se bát, že banka zkrachuje a nemovitost zchátrá.

money-1604921_1920 zdroj: pixabay.com

Proč zlato?

Určitě jste věděli, že nejsou drahé kovy, například zlaté mince, na rozdíl od akcií, derivátů a dluhopisů libovolně rozmnožitelné. Jakmile si je koupíte, nemusíte se ohlížet na třetí osobu. Navíc patří k silným aktivům a nelze je nikdy znehodnotit. Zlato je ideální pro kupce, kteří nevěří jiným druhům investice. Lze vyzdvihnout rostoucí hodnotu stejně jako využití. Tento drahý kov si dáte doma do šuplíku a přitom bude mít obrovskou cenu. Na rozdíl od nemovitosti a kapitálových variant nepotřebuje žádnou údržbu.

Stříbro je v kurzu

Tato slitina nabízí dlouhodobý potenciál a má výhody průmyslového kovu. Investice do ní se vyplatí, třeba ve formě stříbrné mince. Věřte, že je stříbro bezpečným uchovatelem hodnot a zajišťuje pojistku na horší politické i ekonomické časy. Pokud si koupíte stříbro, nemusíte se nikomu zpovídat a vložíte své peníze do dlouhodobě zhodnotitelných prostředků. Tento kov je velice likvidní. Kupci o něj mají stále zájem. Určitě potěší výnos z vkladu, který se nedaní, a navíc jsou ceny za stříbro příjemné.

Na koho se obrátit?

Pokud se vám líbí investice do drahých kovů, podívejte se na internetové stránky Auportal.cz. Společnost patří mezi významné obchodníky s investičním zlatem a stříbrem v ČR. Lze zmínit i spolupráci s dodavateli, jako jsou Münze Österreich, Banco de Mexico, Perth Mint, Heraeus Hanau, ČNB, Česká mincovna, a registraci u puncovního úřadu 9885. Vybrané produkty je možné ihned nakoupit, a to anonymně. Počítejte se zajímavými cenami, výkupem drahých kovů a poradenstvím.

5. března 2018 12:53:00

Reklama

Témata

Nárok na nemocenskou

Pro přiznání nemocenské je nutné splnit podmínku pojištění. Výše nemocenské následně závisí na...

Rodinné dávky

Rodiče mají při splnění zákonných podmínek nárok na peníze od státu během mateřství nebo nemoci...

Studium a práce

Mnozí studenti chtějí mít vlastní příjem během studia, zejména během prázdnin. Zvyšují si svoji...

Vánoční testy

V předvánočním čase jsme si pro Vás připravili zpestření formou zajímavých daňově-finančních...

Goodwill firmy

Goodwill firmy je rozdíl mezi tržní hodnotou firmy a aktivy firmy (po odečtení závazků). Cílem...

Reklama
Reklama

Čtyřicátníci a důchod

Proč je nutné myslet na penzi včas?

Z důvodu demografických a ekonomických změn budou čtyřicátníci odcházet do penze za jiných podmínek než jejich rodiče. Do penze se bude odcházet později, výpočet důchodu bude méně výhodný a budou si muset častěji přivydělávat.

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2018 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.