Investice do zlata a stříbra? Myslete na slibnou budoucnost!

Moderní doba přináší mnoho způsobů chytré investice. Pokud nechcete vkládat peníze do akcií a nemovitostí, jistě vás nadchnou zlaté a stříbrné mince či investiční zlaté a stříbrné slitky. Tato forma se vyplatí. Nemusíte se bát, že banka zkrachuje a nemovitost zchátrá.

money-1604921_1920 zdroj: pixabay.com

Proč zlato?

Určitě jste věděli, že nejsou drahé kovy, například zlaté mince, na rozdíl od akcií, derivátů a dluhopisů libovolně rozmnožitelné. Jakmile si je koupíte, nemusíte se ohlížet na třetí osobu. Navíc patří k silným aktivům a nelze je nikdy znehodnotit. Zlato je ideální pro kupce, kteří nevěří jiným druhům investice. Lze vyzdvihnout rostoucí hodnotu stejně jako využití. Tento drahý kov si dáte doma do šuplíku a přitom bude mít obrovskou cenu. Na rozdíl od nemovitosti a kapitálových variant nepotřebuje žádnou údržbu.

Stříbro je v kurzu

Tato slitina nabízí dlouhodobý potenciál a má výhody průmyslového kovu. Investice do ní se vyplatí, třeba ve formě stříbrné mince. Věřte, že je stříbro bezpečným uchovatelem hodnot a zajišťuje pojistku na horší politické i ekonomické časy. Pokud si koupíte stříbro, nemusíte se nikomu zpovídat a vložíte své peníze do dlouhodobě zhodnotitelných prostředků. Tento kov je velice likvidní. Kupci o něj mají stále zájem. Určitě potěší výnos z vkladu, který se nedaní, a navíc jsou ceny za stříbro příjemné.

Na koho se obrátit?

Pokud se vám líbí investice do drahých kovů, podívejte se na internetové stránky Auportal.cz. Společnost patří mezi významné obchodníky s investičním zlatem a stříbrem v ČR. Lze zmínit i spolupráci s dodavateli, jako jsou Münze Österreich, Banco de Mexico, Perth Mint, Heraeus Hanau, ČNB, Česká mincovna, a registraci u puncovního úřadu 9885. Vybrané produkty je možné ihned nakoupit, a to anonymně. Počítejte se zajímavými cenami, výkupem drahých kovů a poradenstvím.

5. března 2018 12:53:00

Reklama

Témata

Finanční odpočty

Zodpovědné finanční chování je státem podporováno formou daňového odpočtu. Mezi podporované...

Kdy náleží odstupné?

Když obdrží zaměstnanec výpověď z důvodů, na kterých nenese vinu, tak mu náleží odstupné. Výše...

Vánoční testy

V předvánočním čase jsme si pro Vás připravili zpestření formou zajímavých daňově-finančních...

Hledáme novou práci

Znalosti a dovednosti zásadním způsobem ovlivňují naše šance na trhu práce. Dobrý životopis a...

Podmínky nezaměstnaných

I při dočasné ztrátě zaměstnání je vhodné se ihned registrovat na úřadu práce, aby bylo možné...

Reklama
Reklama

Rodinné finance

O peníze je potřeba se starat

Zodpovědné rodiny pravidelně řeší svoji finanční situaci, snaží se o zvýšení rodinných příjmů a chtějí mít výdaje pod kontrolou. Každý úvěr mají promyšlen a hledají možnosti úspor.

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2018 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.