Investice do zlata a stříbra? Myslete na slibnou budoucnost!

Moderní doba přináší mnoho způsobů chytré investice. Pokud nechcete vkládat peníze do akcií a nemovitostí, jistě vás nadchnou zlaté a stříbrné mince či investiční zlaté a stříbrné slitky. Tato forma se vyplatí. Nemusíte se bát, že banka zkrachuje a nemovitost zchátrá.

money-1604921_1920 zdroj: pixabay.com

Proč zlato?

Určitě jste věděli, že nejsou drahé kovy, například zlaté mince, na rozdíl od akcií, derivátů a dluhopisů libovolně rozmnožitelné. Jakmile si je koupíte, nemusíte se ohlížet na třetí osobu. Navíc patří k silným aktivům a nelze je nikdy znehodnotit. Zlato je ideální pro kupce, kteří nevěří jiným druhům investice. Lze vyzdvihnout rostoucí hodnotu stejně jako využití. Tento drahý kov si dáte doma do šuplíku a přitom bude mít obrovskou cenu. Na rozdíl od nemovitosti a kapitálových variant nepotřebuje žádnou údržbu.

Stříbro je v kurzu

Tato slitina nabízí dlouhodobý potenciál a má výhody průmyslového kovu. Investice do ní se vyplatí, třeba ve formě stříbrné mince. Věřte, že je stříbro bezpečným uchovatelem hodnot a zajišťuje pojistku na horší politické i ekonomické časy. Pokud si koupíte stříbro, nemusíte se nikomu zpovídat a vložíte své peníze do dlouhodobě zhodnotitelných prostředků. Tento kov je velice likvidní. Kupci o něj mají stále zájem. Určitě potěší výnos z vkladu, který se nedaní, a navíc jsou ceny za stříbro příjemné.

Na koho se obrátit?

Pokud se vám líbí investice do drahých kovů, podívejte se na internetové stránky Auportal.cz. Společnost patří mezi významné obchodníky s investičním zlatem a stříbrem v ČR. Lze zmínit i spolupráci s dodavateli, jako jsou Münze Österreich, Banco de Mexico, Perth Mint, Heraeus Hanau, ČNB, Česká mincovna, a registraci u puncovního úřadu 9885. Vybrané produkty je možné ihned nakoupit, a to anonymně. Počítejte se zajímavými cenami, výkupem drahých kovů a poradenstvím.

5. března 2018 12:53:00

Reklama

Témata

Daňové přiznání 2011

Všechny osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) musí včas odevzdat daňové přiznání a Přehledy o...

Vánoční testy

Pro konec letošního roku jsme si pro Vás připravili daňové, právní a finanční testy, kde si...

Pojištění maminek

Za jakých podmínek je při péči o dítě placeno zdravotní pojištění státem a kdy se péče o dítě...

Podporujme kreativitu

V zaměstnání tráví většina zaměstnanců více času než doma, proto je vhodné si na práci najít to...

Daně za rok 2013

Daňové přiznání za rok 2013 je nutné podat na finanční úřad do 1. dubna 2014, za zaměstnance...

Reklama
Reklama

Vánoční testy

Otestujte si své znalosti

V našich pěti vánočních testech si můžete ověřit své finanční a daňové znalosti. Udělejte si malou rodinou soutěž a ukažte ostatním, že znáte více než 80 % správných odpovědí!

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2018 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.