Praktické vzdělávání v oblasti financí nabízí studium MBA

V současné době si mnoho lidí zakládá na vzdělání a na získání vysokoškolského diplomu. Úspěšně dokončená vysoká škola zvyšuje osobnostní kredit člověka a zvýhodňuje ho na trhu práce. Dnes je vysokoškolsky vzdělaných lidí více než kdykoliv předtím. Získat však titul MBA je úplně jiná záležitost. Vysoké školy se zaměřují hlavně na poskytnutí teoretických znalostí pro budoucí praxi a zaměstnání, avšak MBA studium se od tradičního vzdělávání podstatně liší.

PR článek praktické vzdělávání zdroj: DF

Co je to MBA a kdo ho poskytuje?

MBA (Master of Business Administration) je studium zaměřené především na praxi a je vhodné pro začínající, ale i pro dlouhodobě úspěšné manažery, podnikatele, či zaměstnance, kteří si chtějí rozšířit své poznatky v praktické rovině.

Studium MBA se zrodilo na jedné z nejlepších univerzit na světě, a to na Harvardu. Po roce 1991 se začalo MBA studium rozvíjet i v České republice a na Slovensku. MBA se dástudovat například na Business Institutu se sídlem v Praze a pobočkou v Bratislavě, který poskytuje několik MBA programů. V nabídce můžete najít zaměření napříkladfinance, personalistiku, právo, interní audit, zdravotnictví, veřejnou správu, management soft skills apod. Zkušení lektoři vás na úvod obeznámí s danou problematikou, kterou převedou do praxe,a na reálných příkladech si vyzkoušíte, jak řešit obtížné manažerské úkoly. Jako studenti máte taktéž možnostzískat důležité kontakty na ostatní studující i lektory, kteří jsou mnohdy manažery velkých úspěšných firem.

MBA program Finanční management:

Program MBA Finanční management a strategické řízenífinancí patří na Business Institutu mezi nejvyhledávanější. Je určený hlavně pro podnikatele a manažery, kteří plánují finanční strategie firmy a pro ty, kteří mají na starost investiční plánování a controlling společnosti. V rámci MBA programu si rozvinete a zdokonalíte své znalosti z oblasti financí a finančního plánování, investičního rozhodování či měření výkonnosti podniku. Získáte kontrolu nad podnikovými financemi a nad řízením případných finančních rizik. Celé studium probíhá kombinovanou formou, jde tak o spojení e-vzdělávání s lektorskými setkáními, která se konají přímo v prostorách Business Institutu v Praze a v Bratislavě.

Pokud Vás zajímají nové trendy v oblasti finančního managementu, navštivte webové stránky Business Institutu, experta na profesní MBA vzdělávání v Česku a na Slovensku.

7. prosince 2017 16:02:09

Reklama

Témata

Reklama a propagace

Všechny firmy i zákazníci se musí snažit o získávání nových zákazníků. Bez dobré reklamy a...

Finance a rozvod

Rozvodovost v Česku je jedna z nejvyšších v EU. Rozdovem trpí rodina nejenom citově a psychicky....

Poplatek za vedení úvěrů

Otázka bankovních poplatků je vždy ožehavým tématem. Na jedné straně stojí klienti, jejichž...

Cestování za prací

Někteří občané cestují po světě nejenom na dovolenou, ale i za prací. Pracovat v členských...

DPH v ČR

Pro státní pokladnu je výnos z přidané hodnoty jedním z nejdůležitějších příjmů. Od letošního...

Reklama
Reklama

Daně za rok 2017

Vyplnění daňového přiznání a příloh

Vyplnění daňového přiznání za rok 2017 není záležitostí pouze podnikatelů a živnostníků, ale někdy i zaměstnanců, penzistů nebo studentů. Záleží na struktuře příjmů za rok 2017.

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2018 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky