Teambuilding Brno – firemní akce, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat!

Stmelování pracovních kolektivů zcela netradiční cestou a v cizím prostředí, zvané teambuilding, se stalo velice populární i v Čechách. Vytrhnutí zaměstnanců z šedé pracovní zóny a možnost poznání svých kolegů z trochu jiné stránky vnese do každého kolektivu opravdu svěží vítr.

workplace-1245776_1920 zdroj: pixabay.com

Team building umožňuje lidem dozvědět se o sobě a druhých mnohem víc, lépe poznáte své charakterové rysy v extrémních a zábavných soutěžích. Co udělat proto, aby firemní akce nebo vánoční večírek dopadl tím nejlepší možným způsobem? Základem je vybrat správné místo!

Kdo si hraje, nezlobí, aneb vezměte kolegy do Brna

Rozdíl mezi špatným a dobrým teambuildingem je především v náplni celé akce. Pilířem úspěchu jsou tzv. teambuildingové aktivity. Pokud nemáte tušení, jak něco takového vytvořit, pak není nic jednoduššího než navštívit zábavní centrum. Abyste si udělali přesnou představu o takovém setkání, tak s trochou nadsázky by to mělo připomínat pevnost Boyard. Nic neutuží kolektiv lépe, než když musí táhnout za jeden provaz a v cíli ho čeká sladká odměna v podobě skvělého jídla a pití. Snadno se vám povede udělat dech beroucí teambuilding v Brně v zábavním centru. Školení a vytváření strategií zpestřete návštěvou nevšedních atrakcí v herním centru. Nezapomínejte, že dítě stále dříme v každém z nás, a tak bloudění podzemní norou, ptačí přelet nebo nestárnoucí autodrom rozzáří úsměv na tváři každému, kdo zábavní park BRuNO navštíví.

Tematické akce pro malé i velké

Tím to ale zdaleka nekončí. Chcete-li své zaměstnance doopravdy dostat, pak si nechte vytvořit tematickou akci na míru. Vybírat můžete samozřejmě i z předem připravených programů, i ty budou mít jistě velký úspěch. Zkuste třeba Family day. Jak již napovídá název, jde o setkání nejen zaměstnanců, ale i jejich rodin. Věřte, že touto akcí stoprocentně zabodujete. Restaurace Brno pak firemní večírek rozšíří o gastronomický zážitek.

30. listopadu 2017 16:37:03

Reklama

Témata

Daňové odpočty

Při splnění zákonných podmínek přináší státem podporované finanční produkty daňovou úsporu. Jaké...

Podmínky nezaměstnaných

I při dočasné ztrátě zaměstnání je vhodné se ihned registrovat na úřadu práce, aby bylo možné...

Byt, či dům?

Bydlení a jeho forma, podoba jsou jedněmi ze základních otázek, které dříve nebo později řeší...

Finance a rok 2013

Stejně jako v minulých letech, i pro rok 2013, dochází k několika významným legislativním...

Platba pojistného

Všichni občané s trvalým pobytem v Česku platí zdravotní pojištění. Jak je zdravotní pojištění...

Reklama
Reklama

Daňové odpočty a slevy

Položky snižují daňový základ a daň z příjmu

Nezdanitelné položky snižují daňový základ a daňové slevy přímo vypočtenou daň z příjmu. Díky uplatněným daňovým odpočtům a daňovým slevám může daňová povinnost klesnout o desetitisíce korun

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2018 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky