PPC reklama: Efektivní investice do marketingu

Podnikáte v určitém oboru? Pak zcela určitě víte, že základem prodeje vašeho zboží nebo služeb je kvalitní marketing. Bez reklamy to zkrátka nejde. Produkt se prostě musí dostat na oči veřejnosti. Právě z ní totiž pochází potenciální zákazníci, z nichž budete generovat zisk. V současné době jsou možnosti reklamy v podstatě bezbřehé. Propagovat ale zboží či služby mimo internet je vysoce neefektivní. Platit byste totiž měli jen za skutečné zákazníky. Slyšeli jste již o PPC reklamě? Že ne? Pak jste na správném místě. Protože si ji v následujících řádcích představíme.

Internet zdroj: sxc.hu

PPC reklama a princip jejího fungování

Reklamy na internetu mohou mít různou podobu. PPC reklama je tou nejznámější. Jedná se o typ propagace, při němž platíte pouze za prokliky vedoucí na vaši internetovou prezentaci. Jako inzerent tedy investujete finanční prostředky maximálně efektivně. Ostatně samotná zkratka PPC znamená Pay per Click, tedy platbu za klik. U nás je nejznámější PPC reklama pro Google a Seznam. Oba dva vyhledávače jsou u nás nejoblíbenější a právě při vyhledávání najdete na prvních pozicích PPC reklamy firem.

Cílení na konkrétní zákazníky

Kvalitní kampaně musí cílit na přesnou skupinu uživatelů. To je třeba si uvědomit v momentu, kdy budete do PPC reklamy investovat své peníze. Proto se vyplatí zvolit profesionální firmu, která se postará o cílení na přesná klíčová slova a skupinu potenciálních zákazníků. Pokud například propagujete parfémy, je zapotřebí cílit na ženy a dívky. Naopak služby v oblasti prodeje aut je třeba mířit na muže.

Obraťte se na profesionály

Moderní PPC správa pro Google a Seznam musí být řešena specialisty. Výbornou volbou je společnost PPCprofits.cz. Ta se zaměřuje na PPC kampaně v několika reklamních systémech. Těmi nejznámějšími jsou Adwords, Sklik či Etarget. Spolehnout se můžete i na další služby typu real-time bidingu nebo reklamy na sociálních sítích. 

10. července 2017 16:28:03

Reklama

Témata

Hledáme novou práci

Znalosti a dovednosti zásadním způsobem ovlivňují naše šance na trhu práce. Dobrý životopis a...

Pojištění maminek

Za jakých podmínek je při péči o dítě placeno zdravotní pojištění státem a kdy se péče o dítě...

Lhůty v zaměstnání

V pracovní smlouvě je možné sjednat zkušební dobu, výpovědí končí pracovní poměr až po uplynutí...

Zimní dovolená

Podzim se překlopil do své druhé poloviny a nezadržitelně se blíží zima. Ta o sobě dala vědět už...

Dluhová past

: Postavení dlužníků není vůbec snadné, věřitelé si v současné době své pohledávky velmi...

Reklama
Reklama

Důchodové nároky

Podmínky pro státní penzi

Při výpočtu starobního důchodu v roce 2018 se hodnotí příjmy v letech 1986 až 2017. Jak se jednotlivé příjmy přepočítávají? Kdo má na důchod nárok? Mají penzisté daňové povinnosti?

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2018 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky