Zhodnoťte své peníze díky dluhopisům EIP

Hledáte ideální způsob, jak efektivně zhodnotit vlastní peníze? Co takhle vyzkoušet korporátní dluhopisy, které jsou mezi investory velice oblíbené. V oblasti korporátních dluhopisů se můžete obrátit na společnost Europa Investment Property, která nabízí prodej dluhopisů s velmi zajímavým výnosem 7,5 % a výplatu úroku 4x ročně. A proč si vybrat právě dluhopisy EIP?

PR článek - zhodnoťte své peníze díky zdroj: DůmFinancí.cz

Projekty s jistotou

Firmy vydávají korporátní dluhopisy proto, aby se mohli dále rozvíjet, zvyšovat svoji konkurenceschopnost apod. Je tedy vhodné se před investováním zaměřit i na to, jak získané prostředky budou využity. Díky tomu získáte jistotu, že vaše investice se vám vrátí. Dobrou volbou je v této oblasti právě společnost EIP, která investuje do výstavby a rekonstrukce nemovitostí v ČR a Evropské unii. Není třeba dodávat, že nemovitosti jsou jednou z nejjistějších investic. Lze je zařadit mezi nejvhodnější a nejlepší investice.

Emitent s historií

Společnost EIP rozhodně nepatří mezi začínající firmy, jelikož má za sebou dvacetiletou historii. Za doby svého působení si vydobyla významné postavení na trhu a disponuje managementem s dostatečným množstvím zkušeností v oboru. Společnost EIP lze tak zařadit mezi stabilní a prověřenou společnost s ověřenými ekonomickými výsledky. Historii společnosti lze pak považovat za jeden z významných aspektů, který by měl při výběru korporátních dluhopisů sehrát důležitou roli.

Prospekt ČNB pro vydávání dluhopisů

Jedním z posledních aspektů, proč si vybrat společnost EIP je vlastnictví prospektu od České národní banky pro vydávání dluhopisů. Samotný prospekt ČNB sice nelze chápat jako potvrzení o bezrizikovosti investice, jak se mnozí domnívají. Ale nejsou daleko od pravdy. Získat prospekt pro emise dluhopisů je pro firmy velice náročný a zdlouhavý proces, při kterém musí emitent splňovat celou řadu kritérií. Proto řada firem cílí na podlimitní emise, aby se řízení s ČNB vyhnula, což však může nést riziko neúplných či nepřesných informací.

Začněte investovat se společností Europa Investment Property i vy.

4. září 2019 7:32:55

Reklama

Témata

Vánoce a finance

Vánoční svátky mohou být krásné a pohodové i bez draných vánočních dárků na dluh, které zhorší...

Nákup auta

Život bez auta si většina lidí a rodin neumí dneska představit. Vysoké zadlužení kvůli autu však...

Průměrná mzda

Na průměrnou mzdu v Česku dvě třetiny zaměstnanců nedosáhnou, proč tomu tak je a jak se liší...

Zdanění pasivních příjmů

Čím dál více lidí má pasivní příjmy. Jak je to s platbou zdravotního pojištění, sociálního...

Změny pro rok 2015

Návrh ministerstva financí počítá s několika významnými daňovými změnami od příštího roku. V...

Reklama
Reklama

Neplacené volno

Kolik stojí neplacené volno a kdy lze čerpat?

V životě některých zaměstnanců dochází k situaci, že z různých důvodů potřebují čerpat volno nad zákonný rámec, v takových případech si mohou požádat o neplacené volno. Jaké jsou podmínky pro čerpání neplaceného volna?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.