Zhodnoťte své peníze díky dluhopisům EIP

Hledáte ideální způsob, jak efektivně zhodnotit vlastní peníze? Co takhle vyzkoušet korporátní dluhopisy, které jsou mezi investory velice oblíbené. V oblasti korporátních dluhopisů se můžete obrátit na společnost Europa Investment Property, která nabízí prodej dluhopisů s velmi zajímavým výnosem 7,5 % a výplatu úroku 4x ročně. A proč si vybrat právě dluhopisy EIP?

PR článek - zhodnoťte své peníze díky zdroj: DůmFinancí.cz

Projekty s jistotou

Firmy vydávají korporátní dluhopisy proto, aby se mohli dále rozvíjet, zvyšovat svoji konkurenceschopnost apod. Je tedy vhodné se před investováním zaměřit i na to, jak získané prostředky budou využity. Díky tomu získáte jistotu, že vaše investice se vám vrátí. Dobrou volbou je v této oblasti právě společnost EIP, která investuje do výstavby a rekonstrukce nemovitostí v ČR a Evropské unii. Není třeba dodávat, že nemovitosti jsou jednou z nejjistějších investic. Lze je zařadit mezi nejvhodnější a nejlepší investice.

Emitent s historií

Společnost EIP rozhodně nepatří mezi začínající firmy, jelikož má za sebou dvacetiletou historii. Za doby svého působení si vydobyla významné postavení na trhu a disponuje managementem s dostatečným množstvím zkušeností v oboru. Společnost EIP lze tak zařadit mezi stabilní a prověřenou společnost s ověřenými ekonomickými výsledky. Historii společnosti lze pak považovat za jeden z významných aspektů, který by měl při výběru korporátních dluhopisů sehrát důležitou roli.

Prospekt ČNB pro vydávání dluhopisů

Jedním z posledních aspektů, proč si vybrat společnost EIP je vlastnictví prospektu od České národní banky pro vydávání dluhopisů. Samotný prospekt ČNB sice nelze chápat jako potvrzení o bezrizikovosti investice, jak se mnozí domnívají. Ale nejsou daleko od pravdy. Získat prospekt pro emise dluhopisů je pro firmy velice náročný a zdlouhavý proces, při kterém musí emitent splňovat celou řadu kritérií. Proto řada firem cílí na podlimitní emise, aby se řízení s ČNB vyhnula, což však může nést riziko neúplných či nepřesných informací.

Začněte investovat se společností Europa Investment Property i vy.

4. září 2019 7:32:55

Reklama

Témata

Daně v Česku a Slovensku

Česko a Slovensko patří mezi několik málo vyspělých zemí, kde je zavedena rovná sazba daně z...

Máme "papíry" pod palcem

Pro výpočet daňových povinností musí všechny OSVČ vést buď účetnictví, daňovou evidenci nebo...

Papíry snižující daň

Pro uplatnění všech daňových slev a daňových odpočtů musí zaměstnanec donést mzdové účetní...

Třetí důchodový pilíř

Penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření jsou finanční produkty podporované státem,...

Příjmy studentů

Během letních měsíců v období školních prázdnin si řada středoškoláků a vysokoškoláků...

Reklama
Reklama

Neplacené volno

Kolik stojí neplacené volno a kdy lze čerpat?

V životě některých zaměstnanců dochází k situaci, že z různých důvodů potřebují čerpat volno nad zákonný rámec, v takových případech si mohou požádat o neplacené volno. Jaké jsou podmínky pro čerpání neplaceného volna?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.