Potřebuji si půjčit. Jenže kde?

Nabízí se zdánlivě jednoduchá odpověď. Přece máme milující rodinu, spoustu přátel, internet plný společností nabízející tak „výhodné“ půjčky! Realita je však mnohdy někde jinde. Oslovit příbuzné nebo kamarády s žádostí o půjčení určitého obnosu peněz je těžší, než se zdá, a ony nabídky v médiích také nebývají zrovna férové. Takže, jak vyřešit menší nedostatek financí?

wallet-2125548_1920 zdroj: pixabay.com

Ideálně bez úroků

Dejme tomu, že vám přišel nedoplatek za energie. Případně se vaše ratolest chystá na školní výlet do zahraničí. Tak či tak, vyjde vás to na několik tisíc korun, které zrovna teď nemáte. Pravda, nejde o žádné horentní sumy, ale váš rodinný rozpočet z toho zrovna nejásá.

Půjčovat si pár tisíc od banky vám není po chuti, jasně. Úrokové sazby totiž dosahují takových výšin, že se vám z toho točí hlava. Skvělá by byla možnost půjčit si jen tak. Zadarmo a na chvíli. Utopie? Kdeže. První krátkodobá půjčka od společnosti Credistar přesně taková je.

Půjčky online vás ušetří horkých chvilek v bance, kdy s útrpným výrazem žádáte „bankovního guru“ o pár tisícovek. Jejich výhodou je skutečnost, že nemusíte vystrčit nos z domu a schválení úvěru trvá v řádech desítek minut.

Jak si půjčit?

Pár peněz, konkrétně až 7 000 Kč bez placení úroků či dalších poplatků s dobou splácení 5 až 90 dnů, získáte od Credistar. Vyplníte žádost, v průběhu které se zároveň zaregistrujete, a odešlete ji. Proč se zase máte někde registrovat, probůh? Protože prostřednictvím údajů uvedených v registračním formuláři dojde k ověření vaší platební schopnosti. Ale nebojte, vyplnění lejstra netrvá déle než deset minut. A navíc, na vašem nově vzniklém uživatelském účtu budete mít pod palcem veškeré informace o úvěru - kolik zbývá zaplatit, zda došla vaše splátka včas a ve správné výši, a to i v případě opakovaných půjček, samozřejmě.

Máte ještě nejasnosti? Pochybnosti? Mrkněte na web Creditstar. Tam najdete odpovědi na nejčastější dotazy klientů a zjistíte, jak jednoduše může půjčení peněz fungovat.

6. května 2019 16:30:13

Reklama

Témata

Jak na úřady?

Přestože za zaměstnance zpravidla vyřizuje daňové záležitosti zaměstnavatel, tak se naprostá...

Finanční testy

Na konec roku jsme si pro Vás připravili pět finančních a daňových testů, ve kterých můžete...

Třetí důchodový pilíř

Penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření jsou finanční produkty podporované státem,...

Platba pojistného

Všichni občané s trvalým pobytem v Česku platí zdravotní pojištění. Jak je zdravotní pojištění...

Co je dobré vědět o mzdě?

Pravidelně se zveřejňuje průměrná hrubá mzda. Pro zaměstnavatele je však důležitější údaj...

Reklama
Reklama

Legislativa v čase

Vybrané změny oproti roku 2010

Nejenom daňová legislativa se každoročně mění. Jak se zvýšilo daňové zvýhodnění od roku 2010, jak stouply platby živnostníků na povinném pojistném nebo proč je práce na dohodu o provedení práce méně výhodná?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.