Chcete se stát úspěšným manažerem? Pomoci může studium MBA!

Máte za sebou několik let praxe a chtěli byste se posunout na kariérním žebříčku? Pouvažujte o studiu MBA (Master of Business Administration).

Cambridge Business School PR článok zdroj: shutterstock

Jedná se o moderní postgraduální formu studia, které se zaměřuje na praxi a díky kterému získáte konkurenční výhodu oproti ostatním na poli managementu. Studium se dá navíc flexibilně skloubit s pracovními povinnostmi i osobním životem. Co všechno studium obnáší a jaké má výhody? 

Chcete-li držet krok s dobou a novými trendy v oblasti managementu, studium MBA je jednou z možností, jak si zlepšit kvalifikaci a získat cenné kontakty. V rámci prezenčních seminářů budete přicházet do kontaktu s lektory, kteří ve své profesionální praxi působí na pozicích ve vrcholovém managementu.

Přidanou hodnotou je pak i studijní kolektiv, resp. možnost diskutovat nad probíranými tématy s kolegy z vašeho oboru či příbuzných oblastí. Budete mít možnost s odstupem zhodnotit svou dosavadní praxi, utřídit si znalosti a získat nové dovednosti.

Nespornou výhodou pro časově i vysoce pracovně vytížené je flexibilita studia. Např. na pražské Cambridge Business School trvá studium jeden rok, a to kombinací prezenčních seminářů a online samostudiem, v rámci kterého mají studenti k dispozici online knihovnu s více než 4 000 tituly. Vybírat můžete z programů jako je Strategický, Sales a Finanční management, Marketing a Public Relations či HR. Studijním jazykem je čeština, ale slovenští studenti mohou seminární a závěrečné práce vypracovat ve slovenštině.

Ke studiu MBA se můžete přihlásit, pokud doložíte dostatečnou praxi na řídicí či manažerské pozici, nebo v případě, že máte ukončenou vysokou školu alespoň na bakalářském stupni, příp. v programu BBA. Škola v průběhu roku přichází se zajímavými akčními nabídkami a nejbližší studijní cyklus zahajuje 1. 3. 2019.

24. ledna 2019 18:49:13

Reklama

Témata

Vánoční testy

V předvánočním čase jsme si pro Vás připravili zpestření formou zajímavých daňově-finančních...

Reklama a propagace

Všechny firmy i zákazníci se musí snažit o získávání nových zákazníků. Bez dobré reklamy a...

Dovolená v kostce

Nejvýkonnější jsou spokojení a odpočinutí zaměstnanci. Proto je dovolená bez myšlenek na práci...

Proč bude penze nižší

Z důvodu demografických změn budou státní důchody v evropských zemích klesat, Česko nebude...

Mzdy v ČR

Aktuálně je v Česku nejnižší míra nezaměstnanosti ze všech členských zemí Evropské unie,...

Reklama
Reklama

Výběr úvěru

Kdy lze úvěr splatit předčasně?

Bez úvěru se většina rodin neobejde, čerpání každého úvěru je však potřeba důkladně promyslet a propočítat, vždyť splácení úvěru ovlivňuje finanční hospodaření rodiny dlouhodobě.

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.