Chcete se stát úspěšným manažerem? Pomoci může studium MBA!

Máte za sebou několik let praxe a chtěli byste se posunout na kariérním žebříčku? Pouvažujte o studiu MBA (Master of Business Administration).

Cambridge Business School PR článok zdroj: shutterstock

Jedná se o moderní postgraduální formu studia, které se zaměřuje na praxi a díky kterému získáte konkurenční výhodu oproti ostatním na poli managementu. Studium se dá navíc flexibilně skloubit s pracovními povinnostmi i osobním životem. Co všechno studium obnáší a jaké má výhody? 

Chcete-li držet krok s dobou a novými trendy v oblasti managementu, studium MBA je jednou z možností, jak si zlepšit kvalifikaci a získat cenné kontakty. V rámci prezenčních seminářů budete přicházet do kontaktu s lektory, kteří ve své profesionální praxi působí na pozicích ve vrcholovém managementu.

Přidanou hodnotou je pak i studijní kolektiv, resp. možnost diskutovat nad probíranými tématy s kolegy z vašeho oboru či příbuzných oblastí. Budete mít možnost s odstupem zhodnotit svou dosavadní praxi, utřídit si znalosti a získat nové dovednosti.

Nespornou výhodou pro časově i vysoce pracovně vytížené je flexibilita studia. Např. na pražské Cambridge Business School trvá studium jeden rok, a to kombinací prezenčních seminářů a online samostudiem, v rámci kterého mají studenti k dispozici online knihovnu s více než 4 000 tituly. Vybírat můžete z programů jako je Strategický, Sales a Finanční management, Marketing a Public Relations či HR. Studijním jazykem je čeština, ale slovenští studenti mohou seminární a závěrečné práce vypracovat ve slovenštině.

Ke studiu MBA se můžete přihlásit, pokud doložíte dostatečnou praxi na řídicí či manažerské pozici, nebo v případě, že máte ukončenou vysokou školu alespoň na bakalářském stupni, příp. v programu BBA. Škola v průběhu roku přichází se zajímavými akčními nabídkami a nejbližší studijní cyklus zahajuje 1. 3. 2019.

24. ledna 2019 18:49:13

Reklama

Témata

Bankovní registry

Všechny finanční instituce si prověřují nové zákazníky v některém z bankovních registrů. Kdo měl...

Termínované vklady

V současné době bankovní domy nabízejí klientům řadu různých produktů s rozličným způsobem...

Nemovitosti a daně

Z prodeje bytu nebo domu se neplatí sociální ani zdravotní pojištění. Aby se však neplatila daň...

OSVČ a faktury

Téměř každý podnikatel či živnostník se setkal se situací, kdy mu obchodní partner nezaplatil...

Daně z prodeje bytu, domu

Při splnění zákonných podmínek se z prodeje bytu nebo domu daň z příjmu fyzických osob neplatí....

Reklama
Reklama

Zdanění pasivních příjmů

Pojistné a daň z ostatních příjmů

Čím dál více lidí má pasivní příjmy. Jak je to s platbou zdravotního pojištění, sociálního pojištění a daně z příjmu fyzických osob pouze při příjmech z kapitálového majetku, pronájmu a ostatních pasivních příjmů?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.