Chcete se stát úspěšným manažerem? Pomoci může studium MBA!

Máte za sebou několik let praxe a chtěli byste se posunout na kariérním žebříčku? Pouvažujte o studiu MBA (Master of Business Administration).

Cambridge Business School PR článok zdroj: shutterstock.com

Jedná se o moderní postgraduální formu studia, které se zaměřuje na praxi a díky kterému získáte konkurenční výhodu oproti ostatním na poli managementu. Studium se dá navíc flexibilně skloubit s pracovními povinnostmi i osobním životem. Co všechno studium obnáší a jaké má výhody? 

Chcete-li držet krok s dobou a novými trendy v oblasti managementu, studium MBA je jednou z možností, jak si zlepšit kvalifikaci a získat cenné kontakty. V rámci prezenčních seminářů budete přicházet do kontaktu s lektory, kteří ve své profesionální praxi působí na pozicích ve vrcholovém managementu.

Přidanou hodnotou je pak i studijní kolektiv, resp. možnost diskutovat nad probíranými tématy s kolegy z vašeho oboru či příbuzných oblastí. Budete mít možnost s odstupem zhodnotit svou dosavadní praxi, utřídit si znalosti a získat nové dovednosti.

Nespornou výhodou pro časově i vysoce pracovně vytížené je flexibilita studia. Např. na pražské Cambridge Business School trvá studium jeden rok, a to kombinací prezenčních seminářů a online samostudiem, v rámci kterého mají studenti k dispozici online knihovnu s více než 4 000 tituly. Vybírat můžete z programů jako je Strategický, Sales a Finanční management, Marketing a Public Relations či HR. Studijním jazykem je čeština, ale slovenští studenti mohou seminární a závěrečné práce vypracovat ve slovenštině.

Ke studiu MBA se můžete přihlásit, pokud doložíte dostatečnou praxi na řídicí či manažerské pozici, nebo v případě, že máte ukončenou vysokou školu alespoň na bakalářském stupni, příp. v programu BBA. Škola v průběhu roku přichází se zajímavými akčními nabídkami a nejbližší studijní cyklus zahajuje 1. 3. 2019.

24. ledna 2019 18:49:13

Reklama

Témata

Finance a my

Máme před Vánoci, a proto jsme si pro vás připravili netradiční téma: finančně-ekonomické testy....

Prodej nemovitosti

Při dodržení časového testu je příjem z prodeje nemovitosti osvobozen od daně z příjmu fyzických...

První zaměstnání

Situace na trhu práce absolventů bez praxe není snadná, neboť zaměstnavatelé vyžadují pracovní...

Poplatek za vedení úvěrů

Otázka bankovních poplatků je vždy ožehavým tématem. Na jedné straně stojí klienti, jejichž...

Nemocenské dávky

Během nemoci nebo péče o dítě nejsou rodiny v Česku bez peněz, neboť při splnění podmínky...

Reklama
Reklama

Nelehký život OSVČ

Na co nemají OSVČ nárok?

Při výkonu vlastní samostatné výdělečné činnosti je nutné počítat s rizikem, vysokou vlastní zodpovědností, nižší právní ochranou než mají zaměstnanci a s případně nízkými státními dávkami.

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.