Exekuce na nemovitost: jak neskončit pod mostem?

Exekuce. Slovo, po jehož přečtení se orosí čelo každému, kdo někdy obdržel nevypovídající obálku s modrým pruhem. Úkon nepopulárních opatření, která způsobí nejednu bezesnou noc všem, kteří nezvládli platit finanční závazky nebo naletěli podvodníkům, lichvářům a vyděračům. Oč vyšší částka, o to bolestnější důsledky.

money-256312_1920 zdroj: pixabay.com

Nezřídka dojde neschopnost splácet tak daleko, že se předmětem výkonu odnětí z vlastnictví stane samotná nemovitost. Přestože se v okamžiku vykonání exekuce na nemovitém majetku zdá, že je všem dnům konec a naděje žádná nezbyla, existuje varianta promptního řešení, která nepošle člověka z minuty na minutu pod most. Efektivní zásah realitní kanceláře Edox reality pomůže tam, kde vlastní síly končí.

Známé pořekadlo o tom, že nic se nejí tak horké, jak se uvaří, platí bezesporu i v případech, kdy je exekuce či nedobrovolná dražba na spadnutí. Vše se dá ještě zachránit. Profesionální tým realitních makléřů dokáže najít schůdné řešení a vyřešit majetkovou komplikaci elegantním způsobem. Odhad ceny nemovitosti pomůže stanovit zálohu na prodej, kterou lze od realitního kanceláře po prověření právního a technického stavu domu či bytu fyzicky získat do 24 hodin.

Druhá možnost, jak svůj nemovitý majetek před nenasytnou rukou exekutorů zachránit, je svěřit jej plně do péče realitních profesionálů. Stanou se erudovanými zástupci v jednání s úřady, zaplatí dlužnou částku až do výše 95% tržní ceny a v neposlední řadě zajistí náhradní bydlení.

V kritický okamžik, kdy se „loď potápí“, je to velmi solidní přístup, který může ušetřit mnoho starostí, které mohou z komplikované situace dále plynout.

Odborníci z realitní kanceláře v online poradně jsou připraveni (nejen) v případě nouze naslouchat a poradit. A vězte, že bez pomoci a rady od profesionálů, se z podobných situací budete dostávat horko těžko. Nebojte se tedy požádat o pomoc.

19. prosince 2018 6:44:00

Reklama

Témata

Spoříme na penzi

Státní penze bude klesat, vlastní úspory a investice budou hrát v penzi velmi významnou roli....

Zdanění mzdy 2014

V Česku je zavedena 15% sazba daně z příjmu, přesto však i zaměstnanci s průměrnou mzdou zaplatí...

OSVČ a státní dávky

Osoby samostatně výdělečně činné odvádí na dani z příjmu, sociálním a zdravotním pojištění při...

Daně z prodeje bytu, domu

Při splnění zákonných podmínek se z prodeje bytu nebo domu daň z příjmu fyzických osob neplatí....

Nemocenská dávky 2015

Při splnění zákonných podmínek vzniká během nemoci, mateřství nebo ošetřování člena rodiny nárok...

Reklama
Reklama

Legislativa v čase

Vybrané změny oproti roku 2010

Nejenom daňová legislativa se každoročně mění. Jak se zvýšilo daňové zvýhodnění od roku 2010, jak stouply platby živnostníků na povinném pojistném nebo proč je práce na dohodu o provedení práce méně výhodná?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.