Půjčka do výplaty

Občas je to prostě potřeba, pár tisícovek na týden, abychom zaplatili nejnutnější složenky.

PR článek Půjčka do výplaty zdroj: DF

Když jde o půjčku, která má posloužit na to nejnutnější do příští výplaty, rozhodně je namístě maximální rychlost, na tom se asi všichni shodneme. Naštěstí podobně přemýšlejí i poskytovatelé nebankovních půjček, takže nečekejte ani ten nejmenší problém. Čtvrthodinka je maximum, na čekání si určitě nezvykejte. Trend je spíše vše zrychlovat a zjednodušovat…

Bez rizika, bez dlouhého čekání a nervů

V moderní době si půjčíte mimořádně snadno a na cokoliv. Až patnáct tisíc korun na dobu čtyř týdnů, to zní rozhodně lákavě, že? Vše si zařídíte v osobním profilu, budete mít absolutní přehled o všech číslech, která se půjčky týkají. Půjčka do výplaty je zcela bezúčelová a má i řadu dalších zajímavých výhod. Třeba to, že pokud se k ní vrátíte i v budoucnu, můžou být její podmínky zase o něco výhodnější. Jistě, věrnostní bonusy jsou samozřejmostí!

Klasická bezúčelová půjčka jednadvacátého století

Kdo by chtěl vysvětlovat důvod, kvůli němuž si půjčku sjednáváte? Jde obvykle o pár tisíc, nikdo nechce dlouhé administrativní zdržení a nekonečné papírování, že? Když se k tomu připočtou i pravidelné akce pro stálou klientelu, jsou tu hned dva zajímavé důvody, proč si sjednat nebankovní půjčku právě teď a tady. V novém století je to přeci klasika, už takový zavedený trend, co se dostává na výsluní popularity. Takže proč zůstávat stranou a prosit příbuzné o další půjčky, do nichž se jim tedy zrovna moc nechce? Půjčka ihned na účet je totiž zavedenou záležitostí…

Nikoho nezklame, bude vyřízená obratem

Když složenky nepočkají, není důvod čekat těch pár dní do výplaty. Zbytečné penále za pozdní platbu, ale také nervy, o to přeci nikdo a nikde nestojí. Jaké jsou vlastně konkrétní parametry nebankovní půjčky dneška?

  • Půjčit si můžete sumu od 1 do 15 tisíc korun, v libovolném rozmezí. Variabilita na maximum!

  • Lhůta splatnosti jeden až čtyři týdny, respektive 7 až 28 kalendářních dnů. Což je skvělé!

  • Peníze budou na vašem účtu do patnácti minut od schválení půjčky. Blesková rychlost, že?

Jak sami vidíte, tahle čísla vezmou nejednomu z nás dech. Vybrat si samozřejmě můžete dva, pět, sedm nebo deset tisíc, záleží na tom, jakou částku zrovna teď potřebujete – vždy je k dispozici zcela svobodná možnost volby. Vše je naprosto srozumitelné a bezpečné, o svá data se rozhodně nemusíte nikterak obávat. A poplatky? Ty patří ještě do minulého století, houfně se od nich ustupuje, trend prostě mluví úplně jinak. Platit budete kromě jistiny jen úrok, žádné poplatky za vedení úvěrového účtu nebo dokonce zprostředkování půjčky už dnes nejsou žádným hitem!

Nebankovní řešení zaručuje plné soukromí

Nikdo nebude nic vědět, tohle je totiž zcela diskrétní záležitost! Bez front, v nichž vás může třeba i někdo zahlédnout, vše se vyřeší za pár minut. Kontaktní formulář si vyžádá pouze základní údaje, které máte běžně uvedeny i v občanském průkazu. Nikdo nebude chtít znát podrobnosti o vašem životě, proč by měla při půjčce vždy následovat obsáhlá zpověď? Nemá to vůbec žádný smysl, navíc, zájemce o úvěr by se mohl urazit. I proto moderní poskytovatelé od podobných věcí upouštějí.

Dostupná půjčka s minimem podmínek

A co je třeba splnit, abyste tuto půjčku získali? Zkrátka a dobře, moc podmínek tu tedy rozhodně není! Samozřejmostí by měla být plnoletost, nehraje však roli, zda jste přímo českým občanem nebo máte povolení k trvalému pobytu v ČR. Vlastní účet v bance nebo prokázání se tím, že máte dispoziční právo k účtu partnera, to je také jednou z podmínek. V neposlední řadě byste neměli mít vůči poskytovateli půjčky žádné nesplacené závazky…

10. září 2018 15:25:29

Reklama

Témata

Auto a daně

Bez auta se neobejde téměř žádný živnostník. Uplatněné výdaje za auto se liší, zdali se vede...

Dovolená

Mimo základní dovolenou lze v Česku čerpat i mateřskou dovolenou nebo rodičovskou dovolené. Za...

Šetříme dětem

Všichni rodiče chtějí pro své děti to nejlepší. Dopřát dětem kvalitní vzdělání, podporovat ho v...

Mzdy v ČR

Mzdy v Česku stoupají nejenom nominálně, ale i reálně. Průměrná měsíční mzda atakuje 30tisícovou...

První zaměstnání

Situace na trhu práce absolventů bez praxe není snadná, neboť zaměstnavatelé vyžadují pracovní...

Reklama
Reklama

Invalidní důchod

Výdělek a daně invalidních důchodců

V Česku jsou vypláceny invalidní důchody prvního stupně, druhého stupně a třetího stupně. Pro nárok na invalidní důchod je nutné splnit zákonné podmínky. Jak si mohou invalidní důchodci přivydělat? Kdy mohou pobírat podporu v nezaměstnanosti?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.