Equa bank má už 333 333 klientů. Za přílivem nových zákazníků stojí digitální přístup

Equa bank není žádným nováčkem. Na českém trhu banka působí od roku 2011. Hned za první rok svého působení získala cenu Nejdynamičtější banka roku a zároveň obsadila druhé místo v soutěži o nejlepší bankovní web. Ocenění sbírala Equa bank i v průběhu následujících let. Nyní se banka dočkala dalšího mezníku, a to 333 333 klientů.

PR článek Equa Bank 03A09467 zdroj: dumfinanci.cz

Koncem roku 2017 měla Equa bank 300 000 klientů. O půl roku později se pyšní už šesti trojkami. Meziroční nárůst o 23 % představuje 33 333 klientů navíc.

Z dat banky vyplývá, že každý druhý nový klient se nebojí moderních technologií a správu účtů hravě zvládá z mobilu, což je o 58 % více než tomu bylo v loňském roce. Ostatní zákazníci Equa bank pak obsluhují své účty prostřednictvím internetového bankovnictví.

Banka si potrpí na transparentnost a digitální bankovnictví

A na co banka nové klienty láká? Především na levné služby a produkty. Klade důraz na jednoduchost a srozumitelnost a potrpí si také na cenové transparentnosti a snadné dostupnosti poboček. Právě díky tomu Equa bank překonala další významný milník v počtu klientů.

Zákazníci si pochvalují i moderní přístup a digitální bankovnictví, které je zdarma. Skvělé recenze Equa bank to jen potvrzují. Kromě toho se bance daří také v oblasti firemního bankovnictví, kde meziroční nárůst klientů činí 35 %.

Naším záměrem je i v segmentu firemního bankovnictví reagovat na potřeby našich stávajících i budoucích  klientů. Proto jsme například letos uvedli na trh jako první produkty, které zjednoduší podnikání rodinným firmám. Konkrétně se jedná o Běžný účet Rodinná firma se všemi standardními úkony zdarma a Malý podnikatelský úvěr Rodinná firma se zvýhodněnou úrokovou sazbou až o 1 % p. a.,“ říkáLuboš Janoušek, ředitel rozvoje obchodu firemního bankovnictví Equa bank. 

S Equa bank je vše pohádkově snadné

Equa bank nabízí zákazníků možnost splnit si přání s Minutovou půjčkou s RPSN od 5,9 %. Navíc půjčku lze předčasně splatit zdarma a bez podmínek. Oblíbeným produktem jsou běžné účty bez pekelných poplatků, a i ty jsou stejně jako půjčka zcela zdarma a bez podmínek.

Nevypustit duši z vysokých splátek vám pomůže RePůjčka, díky které si lze snížit měsíční splátky až o 50 %. Refinancovat a konsolidovat u Equa bank můžete půjčky, kreditky, leasing i kontokorent. A ani hypotéky nejsou bance cizí. Získat klíč k vysněnému bydlení lze s garantovanou sazbou 2,49 %.

Kromě půjček a běžných účtů pak v portfoliu Equa bank najdete spořicí produkty a celou řadu pojištění. Například cestovní pojištění nabízí banka od 49 Kč měsíčně. Chcete-li bezpečné cestovat po celém světě kdykoliv se vám zamane a s celou rodinou k tomu, pak neváhejte a podívejte se na nabídku pojištění Equa bank.

11. června 2018 20:10:26

Reklama

Témata

Dávky pro tatínky

V příštím roce budou moci tatínkové čerpat týdenní otcovskou. Jak bude vysoká? Kdy může tatínek...

Narození dítěte a finance

Narození dítěte je nejšťastnějším životním okamžikem. Všichni chceme pro své děti to nejlepší....

Peníze během rodičovství

Během péče o dítě se nejdříve pobírá při splnění zákonných podmínek mateřská, na kterou navazuje...

Platba pojistného

Všichni občané s trvalým pobytem v Česku platí zdravotní pojištění. Jak je zdravotní pojištění...

Pojištění maminek

Za jakých podmínek je při péči o dítě placeno zdravotní pojištění státem a kdy se péče o dítě...

Reklama
Reklama

Legislativa v čase

Vybrané změny oproti roku 2010

Nejenom daňová legislativa se každoročně mění. Jak se zvýšilo daňové zvýhodnění od roku 2010, jak stouply platby živnostníků na povinném pojistném nebo proč je práce na dohodu o provedení práce méně výhodná?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.