Uvažujete nad půjčkou? Pak si vše porovnejte online a najděte si tu nejvýhodnější

Půjčku lze v dnešní době získat až překvapivě rychle, ale to rozhodně neznamená, že byste její výběr měli uspěchat. Naopak se vám vyplatí porovnat nabídky jednotlivých poskytovatelů a zjistit, jaká z nich bude vyhovovat vašim požadavkům.

PR článek Uvažujete nad půjčkou zdroj: DF

Půjčka pod kontrolou

Stačí jedna nečekaná událost a našponovaný rozpočet se otřásá v základech. To potvrdí každý, komu se někdy například rozbilo auto, nebo ho zaskočil vysoký nedoplatek za spotřebovanou elektřinu. Půjčit si peníze v případě finančních komplikací rozhodně není ostuda. Důležité je pouze předem vědět, že zbytečně neriskujete a vaše dluhy dokážete včas splatit.

K tomu, abyste měli úvěr pod kontrolou, jsou důležité transparentní podmínky poskytovatele a dostatek informací, kterými se vybavíte. Zároveň počítejte s tím, že nabídky půjček se od sebe výrazně liší. Rozhodnout se hned pro tu první, která vám skočí do cesty, není dvakrát dobrý nápad. Na hledání a výběr si vyhraďte čas. Pokud víte, že s penězi nevyjdete, nenechávejte nic na poslední chvíli. Přeci jen je lepší rozhodovat se v klidu a ne pod tlakem. A na co se určitě zaměřit?

Vše si předem spočítejte

Již při samotném uvažování nad půjčkou byste měli mít jasnou představu o tom, kolik si chcete půjčit a jak velké si můžete dovolit splátky. Nejvýhodnější řešení vám pomůže najít úvěrová kalkulačka porovnávající dlouhý zástup bankovních i nebankovních půjček. Na jednom místě získáte dokonalý přehled o úroku, RPSN, splatnosti a možné výši půjčky. K dispozici máte také podrobnější informace včetně přehledu hlavních výhod a poplatků. Máte tak jedinečnou možnost rozhodnout se na základě aktuálních a přesných údajů.

Kde si půjčit?

Vaše první kroky by měly směřovat do některé z bank na českém trhu. Čekají na vás výhodnější podmínky, širší možnosti nastavení úvěru vašim možnostem a vysoká kvalita doprovodných služeb. Nevýhodou je o něco náročnější administrativa. Na druhou stranu taková Air Bank půjčka lze vyřešit online a úroková sazba začíná již na 4,9 %. Při řádném splácení počítejte s bonusy. Za vedení a předčasné splacení nebudete platit žádné poplatky. Peníze můžete využit na cokoliv.

Že vám banka z nějakého důvodu půjčku neschválila? Nevěšte hlavu, stále není nic ztraceno. Můžete se obrátit na nebankovní společnost, nicméně buďte obezřetní. Vybírejte mezi ověřenými subjekty s dostatečným množstvím referencí. Mezi takové se řadí například Home Credit. Peníze u této společnosti dostanete do druhého dne od uzavření smlouvy. Kladem je, že neplatíte za sjednání, vedení ani předčasné splacení půjčky.

Dojděte si pro ideální půjčku

Vyzbrojeni výše zmíněnými informacemi pro vás nebude problém najít perfektní půjčku, která vám dobře a spolehlivě poslouží. Srovnání nabídek máte během chvilky hotové a pak už je jen na vás, jaký poskytovatel vás dokáže zaujmout.

3. května 2018 10:24:49

Reklama

Témata

Péče o děti a daně

Rodičovský příspěvek činí v souhrnné výši 220 tisíc korun. Doba péče o dítě do 4 let věku se...

Podmínky nezaměstnaných

I při dočasné ztrátě zaměstnání je vhodné se ihned registrovat na úřadu práce, aby bylo možné...

Platby přes internet

Internetové bankovnictví nám šetří peníze a náš drahocenný čas. Správným výběrem internetového...

OSVČ a daně

Všechny OSVČ, které alespoň po část roku 2015 vykonávaly samostatnou výdělečnou činnost, musí...

Nemovitosti a daně

Zadlužení kvůli vlastnímu bydlení je finančně zodpovědným krokem. Pořizovaná nemovitost však...

Reklama
Reklama

Koupě nemovitosti

Daňové povinnosti při pořízení bytu či domu

Pořízení nové nemovitosti, ať už za účelem vlastního bydlení nebo pronájmu přináší i daňové povinnosti. Jaké daně se platí? Kdy se vyplatí využít služeb realitní kanceláře?

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2018 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.