Online půjčky nabízí řada bank i nebankovních společností. Jak online o úvěr zažádat?

Sjednat si půjčku online je snadné a rychlé, přesto mnozí o úvěru přes internet nechtějí ani slyšet. Bojí se, že se upíší „ke sto letům žaláře.“ Poskytovatelé, kteří online půjčky nabízí, ale nejsou žádní zlí bachaři, proto není důvod k obavám. Víte, kde a jak sjednáte úvěr po internetu?

PR článek - Online půjčky nabízí řada bank zdroj: DF

Online úvěry jsou doménou nebankovních společností, avšak najdete je v portfoliu i řady bankovních domů. Vybrat proto tu pravou půjčku, kterou lze sjednat přes internet, není tak snadné. Pomoci vám k tomu mohou online srovnávače. Ty porovnávají aktuální nabídku všech finančních institucí, díky čemuž získáte dokonalý přehled jen těch půjček, které splňují vaše požadavky.

Online si úvěr sjednáte nejen v Cofidis a v Equa bank

Uzavřít půjčku po internetu umožňuje téměř každý nebankovní poskytovatel. Vybírat tak můžete ze společností, jako jsou napříkladHomeCredit,Cofidis, Provident, Credito.cz, Zaplo.cz, TOMMY STACHI nebo ProfiCredit.

Z bank můžete online sjednat úvěr nejen u České spořitelny, Equa bank, MONETA Money Bank, Air Bank nebo Sberbank. Výhodou bank je, že vám půjčí i přes internet stovky tisíc korun.

Ač jsou banky oproti nebankovním společnostem považovány za bezpečnější poskytovatele, není nutné sjednávat online půjčku pouze u nich. Vybíráte-li si úvěr od ověřených nebankovních institucí, pak jakékoliv obavy můžete hodit stranou.

Nezávazná online žádost o půjčku vám pomůže s výběrem

To, že projevíte zájem o online půjčku a vyplníte na internetu žádost, ještě neznamená, že už jste automaticky dlužníkem. Po internetu je možné nejdříve zaslat nezávaznou žádost, kterou se neupisujete k žádnému dluhu a splácení.

Nezávazná žádost se podává prostřednictvím online formuláře, který najdete na stránkách poskytovatelů. Zapotřebí je vyplnit pouze:

-          identifikační údaje,

-          trvalé bydliště,

-          telefonní kontakt,

-          výši půjčky,

-          dobu splatnosti.

Podle typu a výše půjčky budete muset uvést ještě další informace týkající se například zástavy či ručitele a příjmů a výdajů. Po odeslání žádosti vás kontaktuje poskytovatel, který vám nabídne, možnosti pro získání úvěru. Nezávazné žádosti můžete zaslat i desítkám společností, a až na základě jejich odpovědí si vybrat.

Jestliže už máte jasno a víte, která online půjčka je pro vás ta pravá, pak se nemusíte nezávaznými žádostmi vůbec zaobírat a opět prostřednictvím formuláře poskytovatele si úvěr rovnou sjednat. Ani v tomto případě se ale ihned neupisujete ke splácení. Po odeslání online žádosti vám musí být úvěr ještě schválen. V případě, že vám poskytovatel neschválí online půjčku ve vámi požadované výši kvůli nízké bonitě, nabídne vám obvykle další jiné alternativy.

6. prosince 2017 15:35:12

Reklama

Témata

Daňové změny

V roce 2018 bude vyšší daňové zvýhodnění na první dítě, vyšší školkovné nebo se nově zavádí...

Hledáme novou práci

Znalosti a dovednosti zásadním způsobem ovlivňují naše šance na trhu práce. Dobrý životopis a...

Papíry snižující daň

Pro uplatnění všech daňových slev a daňových odpočtů musí zaměstnanec donést mzdové účetní...

Mateřská v kostce

Peněžitý příspěvek v mateřství (mateřská) je dávkou nemocenského pojištění. Pro přiznání...

Platba pojistného

Všichni občané s trvalým pobytem v Česku platí zdravotní pojištění. Jak je zdravotní pojištění...

Reklama
Reklama

Daňové odpočty a slevy

Položky snižují daňový základ a daň z příjmu

Nezdanitelné položky snižují daňový základ a daňové slevy přímo vypočtenou daň z příjmu. Díky uplatněným daňovým odpočtům a daňovým slevám může daňová povinnost klesnout o desetitisíce korun

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2018 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky