Titul MBA ve zdravotnictví - zlepšení kvality vedení nemocnic

Manažerské schopnosti potřebuje každý, kdo se podílí na ekonomickém vedení zdravotnických zařízení. Práce ve zdravotnictví vyžaduje vysoce odbornou specializaci, ať už u lékařů nebo nelékařských profesí. Kromě toho ale ovšem platí, že zdravotnictví je hlavně o lidech, jedná se o poskytování služby pacientům. Proto je vhodné vytříbit dovednosti komunikace, empatie a vzájemné spolupráce. V neposlední řadě je možné zmínit komunikační, vyjednávací a strategické dovednosti, které jsou nezbytné při vyjednávání vedení zdravotnických zařízení s vysokými představiteli veřejné sféry o otázkách rozpočtu a úhrad zdravotní péče.

PR článek Titul MBA ve Zdrav zdroj: DF

Komplexita problematiky zdravotnických zařízení

V každodenním provozu zdravotního zařízení se medicínské otázky prolínají s ekonomickými, právními a sociálními aspekty. Čistě zdravotnické vzdělání v dnešní době nestačí pro člověka, který si celoživotně udržuje a rozvíjí přehled ve svém oboru a neustále pracuje na svém osobním rozvoji. Hrozí mu, že se uzavře v rámci jedné odbornosti a nebude zcela schopen vnímat věci v souvislostech.

Zvládnutí takové multidisciplinární problematiky v rámci vzdělávacího kurzu si vyžaduje fundovaný přístup a účast lektorů s adekvátními kvalifikacemi a zkušenostmi. V Ústavu práva a právní vědy naleznete studijní program vytvořený podle potřeb současného českého zdravotnictví. Ústav práva a právní vědy je institucí zaměřenou na profesní postgraduální vzdělávání, která má přes tisíc spokojených absolventů a může se opřít o kvalitní a početný lektorský tým.  Všechny informace o skladbě studijních programů a personálním obsazení jednotlivých vyučovaných předmětů jsou transparentně zveřejňovány na internetových stránkách na adrese: www.ustavprava.cz

 

Vyšší vzdělanost – vyšší úroveň služeb

Studium MBA ve specializaci na management ve zdravotnictví je určeno všem řídícím pracovníkům ve zdravotnických zařízeních, ale i ve vedení farmaceutických společností nebo ve státní správě, která se zabývá metodickým řízením zdravotnictví. Pokud se přihlásíte ke studiu do konce září 2017, dostanete jako bonus pět dalších seminářů zdarma, tak neváhejte dlouho! Časový rozvrh výuky je koncipován tak, aby nezasahoval do Vašich pracovních povinností. Osobní účast na výuce není povinná, ale pokud přijdete a poznáte se s ostatními studenty, tak potkáte cílevědomé lidi, kteří mají neustále zájem posouvat se dál ve své profesi. Jako lékaři můžete díky studiu získat cenné osobní kontakty na odborníky, kteří se věnují zdravotnictví v jiném oboru, ať už ekonomickém, nebo právním. Vzdělání je investice, která se Vám vyplatí nejen finančně!

21. září 2017 11:12:01

Reklama

Témata

Promlčení dluhů

Všichni živnostníci by si měli řádně plnit své daňové povinnosti, lhůty pro promlčení daní,...

Dávky pro rodiče

Porodné, peněžitý příspěvek v mateřství, rodičovský příspěvek nebo přídavky na děti, všechny...

Termínované vklady

V současné době bankovní domy nabízejí klientům řadu různých produktů s rozličným způsobem...

Daňová optimalizace

Při využití všech daňových slev, nezdanitelných položek a dalších legislativních opatření si lze...

První zaměstnání

Situace na trhu práce absolventů bez praxe není snadná, neboť zaměstnavatelé vyžadují pracovní...

Reklama
Reklama

Důchodové nároky

Podmínky pro státní penzi

Při výpočtu starobního důchodu v roce 2018 se hodnotí příjmy v letech 1986 až 2017. Jak se jednotlivé příjmy přepočítávají? Kdo má na důchod nárok? Mají penzisté daňové povinnosti?

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2018 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky