Jaké změny v podniku vám přinese studium programu MBA – Management obchodu?

Zatímco některé z celé řady specializací, ve kterých lze absolvovat MBA studium, jsou zaměřeny na rozvoj obecných manažerských a řídících schopností a dovedností, jiné se profilují úžeji a soustředí se na jejich kombinaci se specifiky daného oboru. Jedním z takových programů je i program MBA – Management obchodu, který cílí na pracovníky obchodních oddělení či manažery prodejních týmů. Právě specifika plynoucí z přímého kontaktu se zákazníkem jsou jedním ze stěžejních témat uvedeného programu. Co konkrétně je však náplní studia a jak může jeho absolvování ovlivnit fungování obchodního oddělení právě ve vašem podniku?

PR článek Jaké  změny v podniku 0 zdroj: DF

Náplň studia

Posluchači studijního programu se budou zabývat všemi dílčími fázemi procesu prodeje, konkrétními kroky při komunikaci s klientem i stanovením vlastních cílů a posuzováním jejich naplnění. V průběhu studia si posluchači osvojí dovednosti vedoucí ke zlepšení vztahu s klientem, základní psychologické metodami a pravidla komunikace v obchodním vztahu včetně vyjednávacích technik. Získané znalosti a vědomosti potom ve svých firmách a podnicích budou moci využít k úpravě prodejních postupů a nastavení jednotlivých procesů.

Komu je program určen?

Z náplně studijního programu plyne, že cílovou skupinou pro studium budou především obchodní zástupci, resp. vedoucí jejich týmů, pracovníci obchodních oddělení ale v neposlední řadě také podnikatelé, kteří se o prodej starají sami. Získané znalosti využijí i manažeři a všichni ostatní, kteří mají zájem o zlepšení svých obchodních dovedností.

 

Studenti absolvují řadu praktických cvičení a modelových či případových studií. Právě zaměření na praktickou stránku problematiky vede k rychlejší aplikaci nabytých znalostí a dovedností v jejich obchodní praxi. Tento obor Vám nabízím Ústav práva a právní vědy v Praze.

20. března 2018 12:19:19

Reklama

Témata

Nemovitosti a daně

Zadlužení kvůli vlastnímu bydlení je finančně zodpovědným krokem. Pořizovaná nemovitost však...

Daně ze mzdy

Z hrubé mzdy se odvádí nejenom daň z příjmu fyzických osob, ale i sociální pojištění a zdravotní...

Spoříme na penzi

Státní penze bude klesat, vlastní úspory a investice budou hrát v penzi velmi významnou roli....

Novinky roku 2019

Pro rok 2019 se zvyšuje minimální mzdy, stoupají státní důchody a výhodnější je i např....

OSVČ a faktury

Téměř každý podnikatel či živnostník se setkal se situací, kdy mu obchodní partner nezaplatil...

Reklama
Reklama

Evidence na úřadu práce

Nezaměstnanost v ČR

Evidence na úřadu práce se vyplatí i kvůli jednomu měsíci. Kolik si lze na úřadu práce přivydělat a jak se počítá podpora v nezaměstnanosti v roce 2019?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.