Půjčky zdarma: Jaké nejznámější společnosti nabízí bezplatně první úvěr?

V současné době se, soudě podle nabídek různých půjček, možná i vyplatí dostat se do finanční tísně. Ne, tato věta byla samozřejmě uvedena v nadsázce, nicméně firem poskytujících nebankovní půjčky je skutečně hodně. Mnohé se holedbají spoustou výhod v čele s tím, že dokážou nabídnout první úvěr na zkoušku zcela bezplatně. Ne u každé takovéto společnosti se ale můžete setkat se skutečně férovým jednáním. Vždy platí, že je fakticky nezbytné ověření důvěryhodnosti té či oné společnosti. My se proto podíváme na ty nejznámější a nejspolehlivější poskytovatele půjček zdarma i standardních nebankovních úvěrů.

wallet-2292428_1920 zdroj: pixabay.com

Láďa Hruška to zařídí s půjčkou od společnosti Zaplo

Naším prvním tipem je půjčka Zaplo. Možná ji znáte z televizních reklam, v nichž se představil známý lidový umělec Láďa Hruška. I tato reklamní tvář možná tomuto poskytovateli do jisté míry pomohla v publicitě. Společnost Zaplo se řadí mezi známé firmy nabízející mimo jiné také půjčky bez poplatku. Získat lze až 8 000 korun na 30 dní zcela zdarma. Úvěr si vyzkoušíte a budete vědět, zdali se k této společnosti vyplatí vrátit, či nikoliv. Velkou výhodou je u ní mimo jiné i absence složité administrativy. Vše vyřídíte z pohodlí vlastního domova. Pokud se k tomuto poskytovateli vrátíte, můžete dosáhnout na vyšší částky, a to až do 12 500 korun.

První půjčka zdarma u Kamali

Mezi poměrně známé půjčky na internetu se řadí také Kamali. Jedná se o úvěr vyznačující se především dvěma typy úvěrů. Jestliže patříte mezi nové zákazníky, můžete samozřejmě získat první půjčku zdarma. Celková finanční výše pro takovéto první zákazníky činí 10 000 korun. Peníze je možné mít do pouhých 15 minut. Jinak Kamali nabízí také půjčky online vyššího charakteru, a to až do 200 000 korun se splatností 84 měsíců.

Přehledná Ferratum půjčka

První půjčku zcela zdarma poskytuje také společnost Ferratum Bank. Moderní a rychlá Ferratum půjčka je typická především finanční sumou, na niž lze dosáhnout. Jedná se o částku pohybující se mezi 500 až 10 000 korun. Volba konkrétní sumy je individuální, záleží na požadavcích klienta. Co se týká splatnosti, ta se odvíjí od výše půjčky a domluvy poskytovatele s danou fyzickou osobou. Obecně ale Ferratum Bank uvádí rozmezí 7 až 45 dní. Určitě u tohoto úvěru počítejte s nahlížením do registru dlužníků. Ostatně i předešlé zmiňované společnosti zkoumají velmi precizně bonitu svých klientů. Situace je mimo jiné dána i poměrně přísnými pravidly stanovenými aktuální novelou zákona o poskytování půjček. Velkou výhodou Ferratum Bank je alternativa uzavření konkrétní půjčky online, a to se vším všudy. V podstatě se nebudete muset hnout od svého počítače, tabletu či mobilu a peníze vám přijdou do několika minut na účet.

16. března 2018 15:20:30

Reklama

Témata

Daně v ČR

V minulém tématu týdne jste měli možnost získat informace související s daňovým přiznáním. V...

Sociální pojištění

Na sociálním pojištění odvádí někteří zaměstnanci více než na dani z příjmu fyzických osob. Jak...

Ukončení práce

V praxi se stává, že zaměstnavatel potřebuje optimalizovat počet zaměstnanců nebo naopak...

Máme "papíry" pod palcem

Pro výpočet daňových povinností musí všechny OSVČ vést buď účetnictví, daňovou evidenci nebo...

Průměrná mzda v ČR

Podmínky na trhu práce v Česku jsou v současné době příznivé, nezaměstnanost je nízká a mzdy...

Reklama
Reklama

Evidence na úřadu práce

Nezaměstnanost v ČR

Evidence na úřadu práce se vyplatí i kvůli jednomu měsíci. Kolik si lze na úřadu práce přivydělat a jak se počítá podpora v nezaměstnanosti v roce 2019?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.