Potřebujete převoz po ČR i mimo ni? Pronajměte si dodávku

Ať už se stěhujete na druhý konec republiky nebo hodláte vyrazit s vaší početnou rodinou na zahraniční dovolenou, disponovat dostatečně velkým autem bude nezbytností. Pronajměte si dodávku.

nissan-885309_1280 zdroj: pixabay.com

Pronájem auta se vyplatí

Nespornou výhodou pronájmu auta je fakt, že nemusíte řešit povinné ručení, opravy ani pravidelný servis či platnost STK. Jednoduše si zvolíte vůz, který zrovna potřebujete, zaplatíte a tím to končí. Tak jednoduché to je. Půjčovna dodávek Zlín pronajímá malé i velké dodávky a osobní automobily. Veškeré vozy jsou připravené ihned vyjet. Nehrozí vybitá baterie ani nedostatek paliva. Bezchybný technický stav a čistý, nekuřácký interiér jsou samozřejmostí. Po každém ukončení pronájmu jsou vozy zas a znovu kontrolovány mechaniky.

Využijte výhod autopůjčovny

Krom toho, že můžete být při cestách zcela klidní, protože jedete v udržovaném voze, nabízí půjčovna dodávek Zlín i další nepřehlédnutelné výhody. Vyberete si vůz a nemusíte si pro něj nikam jezdit, jelikož vám bude přistaveno na místo, které určíte. Zcela zdarma vám bude zapůjčena GPS navigace, což oceníte především při výjezdu do zahraničí. A nejen to. V rámci cest po EU máte k dispozici asistenční službu. Cestování po ČR si urychlíte jízdou po dálnici, přičemž dálniční známku získáte od autopůjčovny taktéž bezplatně. V případě poruchy či nehodě, vám bude přistaveno nové vozidlo tak rychle, jak je to možné.

Máte zájem o pronájem?

Půjčovna dodávek Zlín i půjčovna dodávek Ostrava umožňují pronájem vozů online. Na jejich internetových stránkách si v klidu prohlédnete nabízená auta a prostřednictvím e-mailu nebo telefonu provedete rezervaci. Poté zaplatíte vratnou kauci. Jako fyzická osoba předložíte doklad totožnosti a řidičský průkaz, podnikatelé navíc ještě výpis z obchodního rejstříku, případně živnostenské oprávnění. Po vrácení auta a jeho kontrole získáte kauci zpět. A pokud byste uvažovali o dlouhodobém pronájmu, není problém.

 

25. září 2018 20:53:16

Reklama

Témata

Mobilní služby

Na trhu mobilních služeb je v posledních dnech dost živo. Trojice největších mobilních operátorů...

Daň z příjmu zaměstnanců

Daňové přiznání musí v praxi v řadě případů podávat i zaměstnanci. Zaměstnavatel může za...

Daň z příjmu za rok 2013

Do 1. dubna 2014 je základní termín pro podání daňového přiznání za rok 2013, občané, kterým...

Máme "papíry" pod palcem

Pro výpočet daňových povinností musí všechny OSVČ vést buď účetnictví, daňovou evidenci nebo...

Proč bude penze nižší

Z důvodu demografických změn budou státní důchody v evropských zemích klesat, Česko nebude...

Reklama
Reklama

Výběr úvěru

Kdy lze úvěr splatit předčasně?

Bez úvěru se většina rodin neobejde, čerpání každého úvěru je však potřeba důkladně promyslet a propočítat, vždyť splácení úvěru ovlivňuje finanční hospodaření rodiny dlouhodobě.

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.