Téma
Termínované vklady

Cesta k „bohatství“?

V současné době bankovní domy nabízejí klientům řadu různých produktů s rozličným způsobem využití. Jednak to jsou to produkty, jejichž hlavním smyslem je zajištění platebního styku, jednak produkty umožňující zhodnocení našich peněz. Právě nabídka takovýchto produktů je značně rozličná počínaje spořicími účty konče investicemi na kapitálových trzích. Někde na půl cesty mezi těmito dvěma hraničními „body“ bychom nalezli termínované vklady, kterým věnujeme následující týdenní téma.

Články k tématu
pondělí 04. březen

Co znamená, když se řekne termínovaný vklad

Aktuální vývoj úrokových sazeb na spořicích účtech není příliš příznivý. Sazby některých z nich nejsou sto plně pokrýt ani roční inflaci, natož majiteli finančních prostředků přinést dodatečný výnos. A tak je možná na čase začít přemýšlet o přemístění naspořených peněz. Ptáte se kam? Jednou z možností jsou...

úterý 05. březen

Strašák družstevních záložen

Pokud byste srovnali výši úrokových sazeb na termínovaných účtech u bank a družstevních záložen, pak byste snadno dospěli k závěru, že zde vévodí právě družstevní záložny. I přesto se termínované vklady nabízené družstevními záložnami netěší takové oblibě ze strany klientů, jako je tomu u nabídky běžných bank.

středa 06. březen

Vítězové na poli termínovaných vkladů

V minulém díle týdenního tématu jsme si představili blíže družstevní záložny. Zkráceně jsme si vysvětlili princip jejich fungování. Dnes se podíváme na jejich produktovou nabídku v oblasti termínovaných vkladů.

čtvrtek 07. březen

Banky a jejich nabídka termínovaných vkladů

Banky svým klientům nabízejí celou škálu produktů. Mezi nimi nalezneme také termínované vklady. Z minulého dílu týdenní tématu víme, že úrokové sazby termínovaných vkladů u družstevních spořitelen dosahují úrovně kolem čtyř procent, některé se blíží dokonce i k hranici pěti procent. Jak si stojí banky ve srovnání...

pátek 08. březen

Jaký termínovaný vklad zvolit?

V týdenním tématu se věnujeme otázce termínovaných vkladů. Představili jsme si družstevní záložny a jejich nabídku. Neopomněli jsme však ani banky. Cílem dnešního článku bude sestavit jakýsi sumář aktuálně nabízených termínovaných vkladů, který by vám mohl usnadnit rozhodování o tom, který termínovaný vklad zvolit.

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.