Téma
Mobilní aplikace

On-line přehled o financích

Rozvoj moderních technologií proniká do všech oblastí našeho života. Jednou z těchto oblastí jsou bankovní služby. Zatímco v minulosti jsme museli řadu věcí řešit návštěvou pobočky banky, dnes můžeme využívat možnosti vzdáleného přístupu v různých podobách. Jedním z posledních „módních“ výkřiků je služba mobilního bankovnictví. A právě mobilním aplikacím, nejenom těm bankovním, je věnováno následující týdenní téma.

Články k tématu
pondělí 04. únor

Osobně do banky? Už nemusíme.

Pro současnou dobu je charakteristická změna v chování klientů bank. Lidé stále častěji preferují možnost jednat s bankou přes různé formy on-line kanálů, což je mnohem komfortnější a úspornější na čas. Banky se rozhodly na požadavky klientů reagovat a pustily se do vývoje nových technologií především v návaznosti na...

úterý 05. únor

První vlaštovky na poli smartbankingu

Mobilní telefony doznaly značných změn. Zatímco kdysi sloužily pouze k vyřizování telefonátů či poslání textové zprávy, dnes je jejich využití mnohem širší. Umožňují ovládat řadu aplikací, které slouží jednak pro zábavu, jednak mají praktické využití. Příkladem aplikace s praktickým využitím je tzv. chytré bankovnictví.

středa 06. únor

Konkurence jako každá jiná

Fio banka a UniCredit Bank byly vůbec první banky, které na českém trhu nabídly svým klientům službu chytrého bankovnictví. Nedlouho na to však aplikace pro smartbanking představily i další z bank. V čem se liší a co konkrétně umožňují tyto aplikace?

čtvrtek 07. únor

Bezpečnost na prvním místě

Více jak deset bankovních domů nabízí svým klientům služby chytrého bankovnictví. Lidé, kteří mají chytré telefony s danými operačními systémy, mohou aplikace bank zdarma stáhnout a začít tak využívat výhod tohoto nového způsobu komunikace s bankou. Jak je to ale s bezpečností? Jaké ochranné prvky banky využívají?

pátek 08. únor

Hlídací pes, aneb jak mít přehled o penězích

V týdenním tématu jsme se zatím věnovali mobilním bankovním aplikacím, jejich výhodám a omezením a také otázce jejich zabezpečení. Poslední díl budeme věnovat dalším mobilním aplikacím, které vám mohou pomoci efektivní řídit své osobní finance.

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2018 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky