Titul MBA doloží znalost finančního řízení i strategií

Manažeři i podnikatelé stojí v případě růstu firmy často před problémem stále složitějšího finančního řízení. I profesionálové na podnikové finance nebo bankovní specialisté ale pro další rozvoj své kariéry potřebují celoživotní vzdělávání, udržovat krok s novými trendy a technologiemi.

PR článek MBA k článku zdroj: pixabay.com

Oproti jednorázovým školením specializovaným na podnikové finance má studium programu MBA hned několik výhod: úspěšný absolvent získává systematické znalosti daného oboru doložené příslušným titulem. Důraz je přitom kladen na praktickou upotřebitelnost, tak, aby získané znalosti bylo možné obratem využít v praxi. Studium je od základu navrženo tak, aby se přizpůsobilo časovým možnostem jednotlivých účastníků a jejich souběžnému náročnému povolání, kombinují se zde setkání s lektory a e-learning. Studenti MBA navíc získávají nejen samotné znalosti oboru, ale i dovednosti organizační, které jim umožní vést vlastní týmy nebo řídit projekty.

 

Program MBA Finanční management a strategické řízení financí naučí detailně porozumět problematice podnikových financí a finančních strategií, je určen rovněž pro specialisty, kteří mají na starost plánování investic a controlling společnosti. Absolvent programu se seznámí např. se zásadami investičního rozhodování, s analýzou řízení a hodnocení finančních rizik, cash flow a likvidity firmy, s měřením výkonnosti společností nebo se vztahy mezi operativním a strategickým plánováním. Business Institut, tedy společnost, která tento studijní program poskytuje, se řadí mezi nejprestižnější MBA školy v ČR. Společnost vznikla v roce 2009, škola za dobu své existence vychovala více než 1 100 absolventů.

 

Program Finanční management a strategické řízení financí bude zahájen již vbřeznu. Studium trvá 12–16 měsíců, probíhá v češtině a je zakončeno obhajobou závěrečné práce.

Více informací o studiu, aktuální nabídku studijních programů, cen, slev a bonusů najdete na https://www.businessinstitut.cz/programy-mba/mba-financni-management-a-strategicke-rizeni-financi/.

6. února 2019 18:41:42

Reklama

Témata

Finance a dovolená

Všichni chceme mít radostnou a veselou dovolenou. Odpočinout si, pobavit se a být v pohodě....

Výdaje na dovolenou

Krásná a pohodová rodinná dovolená je cílem všech rodičů. Dovolená na dluh je však špatným...

Daně ze mzdy

Z hrubé mzdy se odvádí nejenom daň z příjmu fyzických osob, ale i sociální pojištění a zdravotní...

Hledáme novou práci

Znalosti a dovednosti zásadním způsobem ovlivňují naše šance na trhu práce. Dobrý životopis a...

Příjem z pronájmu

Pasivní příjmy z pronájmu jsou výhodné i z důvodu nízkého zdanění. Přesto je však potřeba si...

Reklama
Reklama

První zaměstnání

Právní minimum nejenom pro absolventy

I absolventi mohou současně pracovat pro více zaměstnavatelů současně či ukončit první pracovní poměr již ve zkušební době. Co je dobré vědět o pracovní smlouvě a daňových povinnostech?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.