Titul MBA doloží znalost finančního řízení i strategií

Manažeři i podnikatelé stojí v případě růstu firmy často před problémem stále složitějšího finančního řízení. I profesionálové na podnikové finance nebo bankovní specialisté ale pro další rozvoj své kariéry potřebují celoživotní vzdělávání, udržovat krok s novými trendy a technologiemi.

PR článek MBA k článku zdroj: pixabay.com

Oproti jednorázovým školením specializovaným na podnikové finance má studium programu MBA hned několik výhod: úspěšný absolvent získává systematické znalosti daného oboru doložené příslušným titulem. Důraz je přitom kladen na praktickou upotřebitelnost, tak, aby získané znalosti bylo možné obratem využít v praxi. Studium je od základu navrženo tak, aby se přizpůsobilo časovým možnostem jednotlivých účastníků a jejich souběžnému náročnému povolání, kombinují se zde setkání s lektory a e-learning. Studenti MBA navíc získávají nejen samotné znalosti oboru, ale i dovednosti organizační, které jim umožní vést vlastní týmy nebo řídit projekty.

 

Program MBA Finanční management a strategické řízení financí naučí detailně porozumět problematice podnikových financí a finančních strategií, je určen rovněž pro specialisty, kteří mají na starost plánování investic a controlling společnosti. Absolvent programu se seznámí např. se zásadami investičního rozhodování, s analýzou řízení a hodnocení finančních rizik, cash flow a likvidity firmy, s měřením výkonnosti společností nebo se vztahy mezi operativním a strategickým plánováním. Business Institut, tedy společnost, která tento studijní program poskytuje, se řadí mezi nejprestižnější MBA školy v ČR. Společnost vznikla v roce 2009, škola za dobu své existence vychovala více než 1 100 absolventů.

 

Program Finanční management a strategické řízení financí bude zahájen již vbřeznu. Studium trvá 12–16 měsíců, probíhá v češtině a je zakončeno obhajobou závěrečné práce.

Více informací o studiu, aktuální nabídku studijních programů, cen, slev a bonusů najdete na https://www.businessinstitut.cz/programy-mba/mba-financni-management-a-strategicke-rizeni-financi/.

6. února 2019 18:41:42

Reklama

Témata

Státní příspěvky pro děti

Rodiče mohou již svým malým dětem uzavřít stavební spoření nebo doplňkové penzijní spoření,...

Spořicí účty

Pokud máte volné finanční prostředky, ať už se jedná o určitý obnos, nebo možnost pravidelného...

Daňové odpočty

Při splnění zákonných podmínek přináší státem podporované finanční produkty daňovou úsporu. Jaké...

Zdanění našich příjmů

Během roku můžeme mít příjmy ze závislé činnosti (zaměstnání), samostatné výdělečné činnosti,...

Zaměstnanci a přivýdělek

Každoročně stoupá počet zaměstnanců, kteří mají i druhý příjem. Přivýdělek pro stejného...

Reklama
Reklama

Zdanění pasivních příjmů

Pojistné a daň z ostatních příjmů

Čím dál více lidí má pasivní příjmy. Jak je to s platbou zdravotního pojištění, sociálního pojištění a daně z příjmu fyzických osob pouze při příjmech z kapitálového majetku, pronájmu a ostatních pasivních příjmů?

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.