Titul MBA doloží znalost finančního řízení i strategií

Manažeři i podnikatelé stojí v případě růstu firmy často před problémem stále složitějšího finančního řízení. I profesionálové na podnikové finance nebo bankovní specialisté ale pro další rozvoj své kariéry potřebují celoživotní vzdělávání, udržovat krok s novými trendy a technologiemi.

PR článek MBA k článku zdroj: pixabay.com

Oproti jednorázovým školením specializovaným na podnikové finance má studium programu MBA hned několik výhod: úspěšný absolvent získává systematické znalosti daného oboru doložené příslušným titulem. Důraz je přitom kladen na praktickou upotřebitelnost, tak, aby získané znalosti bylo možné obratem využít v praxi. Studium je od základu navrženo tak, aby se přizpůsobilo časovým možnostem jednotlivých účastníků a jejich souběžnému náročnému povolání, kombinují se zde setkání s lektory a e-learning. Studenti MBA navíc získávají nejen samotné znalosti oboru, ale i dovednosti organizační, které jim umožní vést vlastní týmy nebo řídit projekty.

 

Program MBA Finanční management a strategické řízení financí naučí detailně porozumět problematice podnikových financí a finančních strategií, je určen rovněž pro specialisty, kteří mají na starost plánování investic a controlling společnosti. Absolvent programu se seznámí např. se zásadami investičního rozhodování, s analýzou řízení a hodnocení finančních rizik, cash flow a likvidity firmy, s měřením výkonnosti společností nebo se vztahy mezi operativním a strategickým plánováním. Business Institut, tedy společnost, která tento studijní program poskytuje, se řadí mezi nejprestižnější MBA školy v ČR. Společnost vznikla v roce 2009, škola za dobu své existence vychovala více než 1 100 absolventů.

 

Program Finanční management a strategické řízení financí bude zahájen již vbřeznu. Studium trvá 12–16 měsíců, probíhá v češtině a je zakončeno obhajobou závěrečné práce.

Více informací o studiu, aktuální nabídku studijních programů, cen, slev a bonusů najdete na https://www.businessinstitut.cz/programy-mba/mba-financni-management-a-strategicke-rizeni-financi/.

6. února 2019 18:41:42

Reklama

Témata

Nemocenská dávky 2015

Při splnění zákonných podmínek vzniká během nemoci, mateřství nebo ošetřování člena rodiny nárok...

Nárok na nemocenskou

Nemocenská se pobírá od 15. dne pracovní neschopnosti, ale pouze při splnění zákonných podmínek....

Státní podpora

Na smlouvy o stavebním spoření, penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření je možné...

Co je dobré vědět o EET?

Na elektronickou evidenci tržeb se přechází postupně, v první fázi od 1. prosince 2016 budou EET...

Nemovitost na úvěr

Někteří mladí lidé se nechtějí vázat, chtějí více svobody a volnosti a více peněz na zábavu, a...

Reklama
Reklama

Nelehký život OSVČ

Na co nemají OSVČ nárok?

Při výkonu vlastní samostatné výdělečné činnosti je nutné počítat s rizikem, vysokou vlastní zodpovědností, nižší právní ochranou než mají zaměstnanci a s případně nízkými státními dávkami.

Otevřete téma

Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.