Téma
Firemní komunikace

Více mluvme a jednejme

Firemní komunikační kultura výrazně pomáhá ke zvyšování produktivity práce a spokojenosti zaměstnanců. Komunikačním procesům ve firmě je proto potřeba věnovat dostatek pozornosti, vyplatí se to.

Články k tématu
Monday 02. September

Je práce v kanceláři "pohodička"?

Rozvoj nových technologií zvyšuje počet profesí a činností, které jsou vykonávány v kanceláři. Přestože je pro některé lidi práce v kanceláře pohodička, mnohdy tomu tak není. Pracovní stres, minimum pohybu, nervozita z termínů a problémy s kolegy, to jsou jenom některé z problémů, které s sebou přináší práce v kanceláři.

Tuesday 03. September

Proč je firemní komunikace důležitá?

Úspěšné firmy mají komunikativní šéfy a vedoucí. Díky dobré komunikaci se daří včas řešit problémy, nedorozumění a zaměstnanci se nebojí přicházet s novými nápady. Pro budoucnost každé firmy je firemní komunikace nesmírně důležitá.

Wednesday 04. September

Email má šetřit čas

Email je rychlý, pohodlný a levný, pro firemní komunikaci je email naprostou nutností. Úspěšné firmy však mají propracovanou emailovou kulturu, aby email nestal přítěží. Firemní pravidla pro emailovou korespondenci šetří tolik potřebný čas.

Thursday 05. September

Proč dát zaměstnancům volnost?

Zaměstnanci jsou největším aktivem firmy. Mzdové náklady tvoří významnou nákladovou položku většiny společností. S odborníky ve firmě je potřeba pravidelně komunikovat, ale dát jim i volnou ruku, vyplatí se to.

Friday 06. September

Firma potřebuje rozhodné zaměstnance

Dobří zaměstnanci umí vyjadřovat své názory, poslouchat připomínkám a námětům druhých, dokážou se poradit a naslouchat. A rozhodnout. Každý den se musí zaměstnanci rozhodnout mezi několika variantami. Mnohdy platí, že je lepší se rozhodnout špatně, než neudělat nic.

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2017 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky