Teambuilding Brno – firemní akce, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat!

Stmelování pracovních kolektivů zcela netradiční cestou a v cizím prostředí, zvané teambuilding, se stalo velice populární i v Čechách. Vytrhnutí zaměstnanců z šedé pracovní zóny a možnost poznání svých kolegů z trochu jiné stránky vnese do každého kolektivu opravdu svěží vítr.

workplace-1245776_1920 zdroj: pixabay.com

Team building umožňuje lidem dozvědět se o sobě a druhých mnohem víc, lépe poznáte své charakterové rysy v extrémních a zábavných soutěžích. Co udělat proto, aby firemní akce nebo vánoční večírek dopadl tím nejlepší možným způsobem? Základem je vybrat správné místo!

Kdo si hraje, nezlobí, aneb vezměte kolegy do Brna

Rozdíl mezi špatným a dobrým teambuildingem je především v náplni celé akce. Pilířem úspěchu jsou tzv. teambuildingové aktivity. Pokud nemáte tušení, jak něco takového vytvořit, pak není nic jednoduššího než navštívit zábavní centrum. Abyste si udělali přesnou představu o takovém setkání, tak s trochou nadsázky by to mělo připomínat pevnost Boyard. Nic neutuží kolektiv lépe, než když musí táhnout za jeden provaz a v cíli ho čeká sladká odměna v podobě skvělého jídla a pití. Snadno se vám povede udělat dech beroucí teambuilding v Brně v zábavním centru. Školení a vytváření strategií zpestřete návštěvou nevšedních atrakcí v herním centru. Nezapomínejte, že dítě stále dříme v každém z nás, a tak bloudění podzemní norou, ptačí přelet nebo nestárnoucí autodrom rozzáří úsměv na tváři každému, kdo zábavní park BRuNO navštíví.

Tematické akce pro malé i velké

Tím to ale zdaleka nekončí. Chcete-li své zaměstnance doopravdy dostat, pak si nechte vytvořit tematickou akci na míru. Vybírat můžete samozřejmě i z předem připravených programů, i ty budou mít jistě velký úspěch. Zkuste třeba Family day. Jak již napovídá název, jde o setkání nejen zaměstnanců, ale i jejich rodin. Věřte, že touto akcí stoprocentně zabodujete. Restaurace Brno pak firemní večírek rozšíří o gastronomický zážitek.

Nov. 30, 2017, 4:37 p.m.

Reklama

Témata

Zdravotní pojištění a my

Všichni občané s trvalým pobytem v ČR jsou zdravotně pojištěni. Odhlásit se ze zdravotního...

Povinnosti OSVČ

Při zahájení samostatné výdělečné činnosti je nutné počítat s výrazně větším rizikem, vlastní...

Neplacené volno

Někdy z různých osobních nebo rodinných důvodů potřebuje zaměstnanec volno a požádá svého...

Prodej nemovitosti

Při dodržení časového testu je příjem z prodeje nemovitosti osvobozen od daně z příjmu fyzických...

Nemocenská dávky 2015

Při splnění zákonných podmínek vzniká během nemoci, mateřství nebo ošetřování člena rodiny nárok...

Reklama
Reklama

Finanční testy

Vánoční kvízy

Na vánoční období jsme si pro vás připravili pět zajímavých finančně-daňových testů. Prověřte si své znalosti nebo si udělejte vědomostní rodinnou či přátelskou soutěž.

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2017 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky