Téma
Zimní dovolená

Kde strávit zimní radovánky a za kolik?

Podzim se překlopil do své druhé poloviny a nezadržitelně se blíží zima. Ta o sobě dala vědět už koncem října, kdy do České republiky zavítal první sníh. Je tedy na čase zvážit, kam vyrazit na zimní dovolenou. Volit můžeme z nabídky řady českých lyžařských středisek, nebo vyrazit do zahraničí. Na kolik nás zimní dovolená vyjde a na co všechno být připraveni?

Články k tématu
pondělí 12. listopad

Lyžovačka po česku

Zima se nezadržitelně blíží a tak je na čase začít plánovat zimní dovolenou. Jste-li milovníky českých hor, pak byste měli vědět, co na vás v nadcházející lyžařské sezóně 2012/2013 čeká.

úterý 13. listopad

Do Krkonoš, nebo někam jinam?

Česká republika nabízí milovníkům zimních sportů hned několik alternativ, jak a kde strávit zimní dovolenou. Jako v mnoha případech je jedním z rozhodujících faktorů cena. Je potřeba si uvědomit, že s dovolenou na horách nejsou spjaty pouze náklady na ubytování, ale také řada další poplatků. O jaké poplatky se jedná?

středa 14. listopad

Za lyžováním na Slovensko

Zajímavou destinací pro zimní radovánky jsou i častokrát opomíjené slovenské Tatry. Mnoha miliónové investice z nich učinily jedno z lukrativních středisek. A co ceny? Jsou srovnatelné s Českou republikou nebo spíše dovolenou v Alpách?

čtvrtek 15. listopad

Když do zahraničí, tak do Alp!

Dle průzkumů patří mezi nejoblíbenější zahraniční destinace českých lyžařů Alpy. Na kolik ale vyjde taková dovolená pro čtyřčlennou rodinu? Co vše dostanete za své peníze? Je cena, kterou inzerují cestovní kanceláře, finální?

pátek 16. listopad

Cestovní pojištění – nezbytný doplněk na hory

Vyrážíte-li na hory za zimními radovánkami do zahraničí, je potřeba myslet také na cestovní pojištění. Jinak se můžete dostat do situace, kdy ani vaše celoživotní úspory nebudou stačit na pokrytí všech vzniklých výdajů. Na co všechno se lze pojistit?

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.