Téma
Vánoce a finance

Jak si splnit finanční sny v roce 2014?

Vánoční svátky mohou být krásné a pohodové i bez draných vánočních dárků na dluh, které zhorší rodinnou finanční situaci v roce 2014. Předvánoční čas je naopak možností, jak načerpat potřebné síly ke zlepšení finanční situace v roce 2014.

Články k tématu
pondělí 23. prosinec

Vánoční úvěr? Více starostí než radosti

Zadlužit se kvůli vánočním dárkům není rozumné. Dárky na dluh mohou totiž rodinu již v příštím roce dostat do velkých finančních problémů. Úvěry se totiž platit musí vždy, jinak přichází na řadu exekuce.

úterý 24. prosinec

Když jsme v pohodě, daří se i naší peněžence

Špatné zprávy se prodávají lépe než dobré. Proto se snadněji dočteme, že se něco pokazilo, že bude hůř a vyhlídky do budoucna nebudou dobré. Přestože mnohé věci neovlivníme, může to být jinak. Záleží pouze na nás. Rozhodně se vyplatí, když se budeme snažit být v pohodě. Veselí a optimističtí zaměstnanci dostávají...

středa 25. prosinec

Ať Vaše příjmy v roce 2014 rostou rychleji než inflace

Pro všechny úspěšné společnosti jsou klíčovým faktorem růstu a rozvoje její spokojení zaměstnanci. Peníze přitom ovlivňují naši osobní spokojenost možná více, než bychom si přáli, proto můžeme zjednodušeně říci, že ve firmách s vysokými mzdami jsou i spokojení zaměstnanci.

čtvrtek 26. prosinec

Co nejúspěšnější rok 2014!

Pracovní nároky na zaměstnance stoupají, stejně tak musí OSVČ neustále hledat cesty a možnosti pro zlepšení služeb pro své zákazníky. Pro řadu občanů se dovolená stává neznámým pojmem. Vánoční svátky jsou sice krátké, lze však několika příjemných dní v rodinném kruhu načerpat potřebné síly do dalšího pracovního roku...

pátek 27. prosinec

Opatrně s novoročním předsevzetím

Většina z nás si dává každoročně novoroční předsevzetí. Všichni se chceme mít v následujícím roce lépe než v končícím roce. Většina našich přání je finanční povahy a když se nám bude finančně dařit, tak si budeme moci dopřát lepší bydlení nebo vysněnou exotickou dovolenou. Základem je rodinné finanční plánování.

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.