Téma
Úvěry si promysleme

Dobrého úvěru není třeba se bát

Promyšlený a propočítaný úvěr na bydlení, vzdělání nebo podnikání je dobrým finančním rozhodnutím. Výběru úvěru je potřeba věnovat dostatek času a při splácení počítat pro jistotu i s horší finanční situací jako je např. dočasná ztráta zaměstnání.

Články k tématu
pondělí 06. červenec

Úvěr může firmu nastartovat

Pro firmy a živnostníky jsou úvěry mnohdy nutností, jak dosáhnout růstu, získat nové zákazníky a profitovat. Bez cizích finančních prostředků není v některých případech firemní růst možný. I malé firmy mohou díky úvěru uvést své nápady v život. Zodpovědní zaměstnanci by však měli úvěru věnovat velkou pozornost.

úterý 07. červenec

Nevyřizujme úvěry v časové tísni

Rodiny důsledně plánující své finance se nedostanou do situace, že potřebují kvůli nenadálým výdajům čerpat úvěr v časové tísni. Plánování a řízení rodinných financí je nejlepší obranou proti uzavření nevýhodné půjčky nebo úvěru.

středa 08. červenec

Adresné úvěry jsou výhodnější

Úvěr od finančních institucí je možné čerpat na cokoliv. Nabídka úvěrů a půjček na trhu je obrovská. Výběru úvěru je potřeba věnovat dostatek času, neboť splácení úvěru provází mnohdy rodinu dlouhodobě. Kdy je čerpání úvěry výhodné a kdy nikoliv?

čtvrtek 09. červenec

Neplnění úvěrových závazků znamená exekuci

Všichni věřitelé si své pohledávky velmi dobře hlídají. Finanční instituce obzvlášť. Neplacení úvěru řádně a včas přináší problémy. Sankce a roztáčení exekučního soukolí. Vyhnout se exekuci je pro většinu běžných domácností nemožné. Možnosti exekutora jsou široké a exekuce následně postihuje každodenní život i na...

pátek 10. červenec

Splácením úvěru finančně získáváme

Dobře nastavený a promyšlený úvěr může pomoci rodině, podnikateli nebo firmě. Naopak špatný úvěr může znamenat velké finanční problémy. Každý úvěr je potřeba si dobře promyslet a propočítat. Čerpáním dobrého úvěru se lze mnohé naučit.

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.