Téma
Šetříme dětem

Jak mohou rodiče finančně pomoci svým dětem?

Všichni rodiče chtějí pro své děti to nejlepší. Dopřát dětem kvalitní vzdělání, podporovat ho v jeho koníčcích a usnadnit mu start do "dospělého světa" je finančně velmi nákladné. Proto je vhodné šetřit a investovat dětem co nejdříve.

Články k tématu
pondělí 06. leden

Dětem spořme co nejdříve

Všichni rodiče chtějí pro své děti to nejlepší. Podporovat je v jejích zálibách, dopřát jim kvalitní vzdělání a pomoci jim na startu "dospělosti". Zodpovědní rodiče chtějí, aby byly jejich děti finančně zajištěny v případě nečekané životní události. Vše je finančně nákladné, proto je vhodné myslet na finanční...

úterý 07. leden

Dlouhodobé investování - každá stokoruna hraje roli

Zodpovědní rodiče chtějí svým dětem dopřát kvalitní vzdělání a ulehčit start do života. Pravidelné investování je možností, jak co nejvíce pomoci dětem plnit si jejich sny. Pravidelné dlouhodobé investice jsou řešením, jak dosáhnout zajímavého efektivního zhodnocení. Investování dětem od narození je pro rodiče...

středa 08. leden

Kolik stojí život s dítětem? Kde ušetřit?

Rodinné výdaje se narozením dítěte zvyšují o desetitisíce ročně, celková výše záleží samozřejmě na finančních možnostech rodiny, neboť rodiče vždy chtějí pro své děti to nejlepší.

čtvrtek 09. leden

Děti mají znát cenu peněz

Výdaje na vzdělání a kroužky dětí by se měly snižovat skutečně jenom v případě nouze. Kde tedy ušetřit? Zvyšováním finanční gramotnosti dětí. Rodiče by měli děti vychovávat i po finanční stránce, jedná se o dobrý odrazový můstek do dospělosti.

pátek 10. leden

Jak na rodinný rozpočet s jedním platem?

Když pracují oba manželé, je těžké najít finanční rezervy na spoření a investování pro děti. Jak vyjít s penězi, když je manželka na rodičovské dovolené a kde hledat rezervy, abychom mohli pravidelně investovat alespoň nižší částku?  

zpět nahoru

Reklama
Reklama

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.