Téma
Rodičovská dovolená

Peníze během rodičovské dovolené

Na rodičovskou dovolenou mají nárok všechny zaměstnankyně. Jak dlouho je možné rodičovskou dovolenou čerpat, jak vysoký je rodičovský příspěvek a jaké jsou možnosti přivýdělku během rodičovské dovolené?

Články k tématu
pondělí 25. listopad

Jak je rodičovský příspěvek vysoký?

Na čem závisí, jak vysoký rodičovský příspěvek budou rodiče pobírat. Kdy je možné pobírat rodičovský příspěvek současně s příspěvkem na péči?

úterý 26. listopad

Střídání rodičů během rodičovské dovolené

V poslední době stoupá počet rodin, kde se maminka s tatínkem vystřídají během rodičovské dovolené a pobírání rodičovského příspěvku. Vystřídání během rodičovské dovolené je možné. Jak postupovat, aby vše proběhlo bez problémů?

středa 27. listopad

Živnost a rodičovská dovolená

Během rodičovské dovolené mohou maminky (tatínci) vykonávat samostatnou výdělečnou činnosti. Výhodou je, že samostatná výdělečná činnost bude považována za vedlejší, což přináší úsporu při platbě povinného pojistného.

čtvrtek 28. listopad

Rodičovská dovolená a výpověď

Během rodičovské dovolené jsou maminky chráněny zákoníkem práce, výpověď od svého zaměstnavatele mohou dostat pouze ve výjimečných případech. Jak je to s návratem do práce po mateřské?

pátek 29. listopad

Sedm důvodů, proč zaměstnat maminku s malými dětmi

Hledání zaměstnání pro maminky po rodičovské dovolené s malými dětmi není jednoduché. Někteří zaměstnavatelé mají obavy, zda mladá maminka neztratila své pracovní dovednosti a znalosti. Opak může být pravdou. Maminky po rodičovské dovolené mohou přinést do firmy potřebný nový impuls.

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.