Téma
Reklama a propagace

Dobrá reklama je klíč ke dveřím zákazníků

Všechny firmy i zákazníci se musí snažit o získávání nových zákazníků. Bez dobré reklamy a propagace je velmi těžké se prosadit v těžké konkurenci. Bez efektivní reklamy se neobejde ani drobný živnostník.

Články k tématu
pondělí 30. září

Šetřit na reklamě a propagaci?

Hledání cest pro snižování výdajů a nákladů je každodenní náplní vedoucích pracovníků všech úspěšných společností i drobných živnostníků. V době, kdy se ve firmě nebo v podnikání střídají lepší časy s horšími, tím více. Šetření na reklamě se však nevyplácí.

úterý 01. říjen

I reklamací lze získat věrné zákazníky

Dlouhodobé kvalitní obchodní vztahy jsou pro všechny firmy a OSVČ nesmírně důležité. O úspěchu podnikatele nebo firmy rozhodují spokojení zákazníci. Když se stávají spokojení zákazníci pravidelnými odběrateli zboží a služeb, získává živnostník i firma oproti konkurenci náskok. Věrné zákazníky je možné získat i...

středa 02. říjen

Potřebujeme všechny odběratele?

Pro všechny firmy i OSVČ platí, že čím vyšší příjmy, tím lépe. To však nutně neznamená, že k vyšším příjmům za prodané výrobky, zboží nebo služby, je zapotřebí co nejvíce zákazníků. O zákazníky je potřeba se dobře starat, individuální přístup je nutností, ale vše má své hranice.

čtvrtek 03. říjen

Když podaná ruka je více než smlouva

Dobrá image je pro každou firmu naprosto nezbytná. Trvá velmi dlouho než se ji podaří mezi zákazníky vybudovat a dá se rychle ztratit. Pro dobrého živnostníka je podaná ruka více než smlouva, což mu dělá výtečnou reklamu.  

pátek 04. říjen

Kde hledat možnosti úspor?

Reklama a propagace je naprostou nutností pro všechny firmy a OSVČ, které přímo prodávají své výrobky či služby. Minimalizovat reklamu není rozhodně správný krok, důležité je však hledat co nejefektivnější formy reklamy. Kde tedy hledat úspory? Co takhle minimalizace zásob nebo nižší faktury za energie.

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.