Téma
Pojištění přes internet

Potřebujete pojištění? Přehled toho, co vše se dá vyřídit přes internet

V současné době uspokojíme stále více a více našich potřeb a požadavků prostřednictvím internetu. Můžeme např. koupit či prodat oblečení, elektroniku, knihy, ale můžeme si sjednat také pojištění. Jaká je aktuální nabídka pojišťoven? Jaké benefity a slevy pro své "on-line" klienty pojišťovny přichystaly?

Články k tématu
pondělí 01. říjen

Moderní technologie a jejich vliv na oblast pojištění

Závěr 20. století a počátek nového tisíciletí se vyznačoval nevídaným rozvojem v oblasti informačních technologií. Z pohledu společností nabízejících své produkty a služby se otevřel prostor pro využívání nových a posílení stávajících distribučních cest. Internet se stává stále efektivnějším nástrojem komunikace...

úterý 02. říjen

On-line pojištění a produktová nabídka pojišťoven

V předchozí části týdenního tématu věnovaného otázce on-line sjednávání pojištění jsme si představili nabídku tří pojišťoven, jmenovitě Allianz pojišťovny, Axa životní pojišťovny a České podnikatelské pojišťovny. A jak jsou na tom ostatní pojišťovny?

středa 03. říjen

Konkurence na trhu on-line pojištění

Již jsme se seznámili s on-line produktovými nabídkami u sedmi pojišťoven. Číslo sedm však není finální. Konkurence na trhu on-line pojištění sílí. V čem vynikají a naopak ztrácí ostatní?

čtvrtek 04. říjen

Dostupné on-line produkty konkurenčních pojišťoven

Pojištění přes internet roste na významu a pojišťovny se snaží nástroje on-line komunikace stále zefektivňovat. Z předchozích částí týdenního tématu známe nabídky několika pojišťoven. Na trhu jsou však i další, které jim konkurují. Jaké produkty umožňují sjednat on-line?

pátek 05. říjen

Souhrnný přehled nabídky on-line produktů na českém trhu

S rostoucí dostupností internetu rostou také naše požadavky na poskytované služby. Pojišťovny si toto uvědomují a snaží se nám, jakožto potenciálním klientům, vycházet vstříc. Otevřela se nám tak možnost sjednat pojistné produkty on-line. Co vše vyřídíme bez návštěvy pobočky?

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.