Téma
Podporujme kreativitu

Firmy chtějí spokojené zaměstnance

V zaměstnání tráví většina zaměstnanců více času než doma, proto je vhodné si na práci najít to dobré, cítit se v práci příjemně, což se pozitivně projeví i na našem soukromém životě. Když jsme v práci nespokojeni, tak je potřeba danou situaci řešit a případně si postupně hledat novou práci.

Články k tématu
pondělí 17. březen

Bez odpočinku není kreativita

O úspěchu velké společnosti i malé firmičky rozhodují její zaměstnanci. Nové nápady, originální řešení pracovních situací, umění řešení problémů, příjemné vystupování a atmosféra jsou nutností pro zdravý rozvoj firmy. Přepracovaní zaměstnanci nejsou "in".

úterý 18. březen

Kdy chodíme do práce rádi?

Jestliže chodíme rádi do práce, tak je to bezvadné. Dělat práci, která nás baví, je jedna z životních výher, vždyť v práci trávíme příliš mnoho času. Ve špatném pracovním kolektivu se však dlouhodobě pracovat nedá. Dennodenní nesmyslné problémy citelně zasáhnou i náš osobní život.

středa 19. březen

Chcete inovativní zaměstnance?

Jak přilákat do firmy skvělé a úspěšné zaměstnance, kteří posunou celkovou úroveň a výkonnost firmy zase o stupeň výš? Řešením je samozřejmě vysoké mzdové ohodnocení. U menších společností jsou však mzdové prostředky omezeny, pracovníky je tak potřeba lákat i na jiné možnosti.

čtvrtek 20. březen

Dělejme nejdříve důležité věci

Dobrá organizace práce a řízení pracovních povinností je znakem výkonných zaměstnanců. Pracovních úkolů, termínů je hodně, je velmi důležité věnovat maximum času těm nejpodstatnějším činnostem. Maličkosti se vyřídí později. Neodsouvejme nepříjemné důležité věci kvůli drobnostem na pozdější čas.

pátek 21. březen

Zkracujeme dobu, kdy se nedaří

V práci, stejně jako v běžném životě, nejde všechno perfektně bez problémů a podle našich představ. Zpravidla je to jako na sinusoidě. Jsou období, kdy se nám daří naprosto vše a období, kdy se k naším chybám přidávají i nedorozumění s odběrateli, dodavateli, mění se zákony a zaběhnuté pracovní postupy již neplatí....

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.