Téma
Mobilní služby

Mobilní a virtuální operátoři

Na trhu mobilních služeb je v posledních dnech dost živo. Trojice největších mobilních operátorů v zemi představila své neomezené tarify, o které řada zákazníků projevila značný zájem. Nejsou ale tyto výhodné neomezené tarify pouhým chytákem na to, jak si vás uvázat na další dva roky? Zajímavé totiž je, že nabídka neomezených tarifů se objevila právě ve chvíli, kdy na český trh vstupuje celá řada tzv. virtuálních operátorů.

Články k tématu
pondělí 29. duben

Mobilní operátoři v České republice

První mobilní operátor začal své služby na území České republiky poskytovat již v roce 1990, i když za poměrně vysoké ceny. Za více jak dvacet let se však počet mobilních operátorů navýšil a v rámci konkurenčního boje se ceny naopak snížily. Jaká je v současnosti situace na trhu mobilních operátorů?

úterý 30. duben

Telefonica O2: Lídr trhu telekomunikačních služeb

Jednou z největších a nejdéle působících společností na poli telekomunikačních služeb v rámci České republiky je Telefonica O2. Své služby poprvé zákazníkům nabídla již v roce 1990 ještě coby Eurotel. Od té doby společnost doznala značných změn.

středa 01. květen

S námi od 249 Kč měsíčně

Dnešní T – Mobile vstoupil na český trh mobilních služeb jako teprve druhý poskytovatel těchto služeb a má tak v České republice dlouholetou tradici. K neomezeným tarifům se však rozhodl přistoupit až jako poslední z velkých provozovatelů mobilních služeb. Ceny, které nabídl, jsou stejné jako ty, se kterým přišla...

čtvrtek 02. květen

Neomezeně i u Vodafone

Několik dní poté, co Telefonica O2 přišla s nabídkou neomezených tarifů, zahrnul je do své nabídky také Vodafone a to dokonce za nižší cenu. Cena však není to jediné kritérium, jsou to také služby, které jsou součástí daného tarifu.

pátek 03. květen

Virtuálové na českém trhu

Týdenní téma věnujeme otázce mobilních operátorů. V minulých dílech jsme si podrobně představili nabídku těch největších. Aktuálním hitem jsou neomezené tarify. Novinkou českého trhu jsou také zvyšující se počty tzv. virtuálních operátorů. A právě jim věnujeme dnešní článek.

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.