Téma
Měníme práci

Chceme pracovní jistotu nebo výzvu

Změna práce k dnešní hektické době patří. Ať už z podnětu zaměstnavatele nebo zaměstnance. Pro profesní úspěch a vnitřní spokojenost je potřeba hledat na změnách to pozitivní, možnost být spokojenější a mít se lépe.

Články k tématu
pondělí 11. listopad

Loajalita nebo sbírání zkušeností

Vlivem dynamických změn řada zaměstnanců změní během několika let několikrát zaměstnavatele. Jiní zaměstnanci pracují pro zaměstnavatele dlouhodobě. Co je z pracovního pohledu příznivější?

úterý 12. listopad

Nová práce = nové možnosti

Žijeme v hektické době, kdy se pouze výjimečně podaří zaměstnanci pracovat pro stejného zaměstnavatele na stejné pozici po celý produktivní život. Firmy a pracovní pozice vznikají a zanikají. Hledat nové možnosti nebo sázet na jistotu?

středa 13. listopad

Kde pracují zaměstnanci nejméně?

V úspěšných společnostech se klade důraz na inovaci, kreativitu a pracovní výkon. Dostatek volného času je potřeba, aby mohli výkonní zaměstnanci přinášet nové myšlenky. V práci tráví zaměstnanci v západní Evropě méně času než ve východní Evropě.

čtvrtek 14. listopad

I zaměstnanci musí jít s dobou

Mzdové náklady patří mezi nejvyšší nákladové položky všech společností, proto si firmy velmi pečlivě vybírají nové zaměstnance. Nároky se zvyšují, co stačilo včera dnes nestačí. Pracovat na osobním "know-how" je pro všechny zaměstnance nesmírně důležité.

pátek 15. listopad

Vrátit se do stejné firmy?

V případě, že zaměstnanec obdrží lepší pracovní nabídku, tak se ne vždy podaří se současným zaměstnavatelem rozloučit v dobrém. Přitom na férovém odchodu by měli mít zájem zaměstnanec i zaměstnavatel. Proč?

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2018 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.