Téma
Kreativita zaměstnanců

Zaměstnanci vytváří image firmy

Úspěšné firmy vědí, že jejich budoucnost závisí na jejich zaměstnancích. Chtějí proto inovativní a kreativní zaměstnance, kteří budou přicházet s novými originálními myšlenkami. Základem je však příznivé pracovní prostředí a dobré podmínky pro zaměstnance.

Články k tématu
pondělí 09. červen

Věk je jenom číslo

Firmy potřebují výkonné a inovativní zaměstnance. Představa, že pouze mladí zaměstnanci jsou produktivní, je samozřejmě mylná. Úspěšné firmy mají jasné představy o schopnostech zaměstnance na danou pozici, neřeší však jeho věk nebo pohlaví. Zbytečné škatulkování totiž brání přilákat do společnosti ty nejlepší.

úterý 10. červen

Vedu jedna jedna

Pro rozvoj firmy jsou optimističtí zaměstnanci velmi důležití. Zkušení personalisté vybírají zaměstnance, kteří se těší na budoucnost a věří, že se budou mít lépe než nyní. Chuť, elán a radost z dílčích úspěchů se přenáší na ostatní a pomáhá utvářet příjemnou pracovní atmosféru a zlepšovat image firmy.

středa 11. červen

Přesčasy výkonnost zaměstnanců nezvyšují

Přestože v některých firmách jsou přesčasy nepsanou samozřejmostí, tak v inovativních společnostech tomu tak není. Při přesčasových hodinách klesá produktivita práce i výkonnost. Přetěžovaní zaměstnanci firmu dále neposouvají, dochází naopak k častějším chybám.

čtvrtek 12. červen

Firmy si budují image i při konkurzech

Společnosti si budují tolik potřebné image nejenom svými výrobky a službami, ale rovněž vystupováním a chováním svých zaměstnanců. Všichni zaměstnanci mají velký vliv na zvyšování dobrého jména společnosti. I ze současných neúspěšných žadatelů o práci lze získat věrné zákazníky a v budoucnu třeba pracovníky.

pátek 13. červen

Nezavírejme dveře

Některé firmy nebo zaměstnanci se při ukončení pracovního poměru loučí ve zlém. Tento postup není dobrý, neboť brání uzavření případného pracovního poměru v budoucnu. Zavřou se dveře. A to je škoda. Stejně jako se mnoho fotbalistů vrací do dřívějšího klubu, tak i zaměstnanci mohou zpět nastoupit k bývalému...

zpět nahoru

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2019 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky , Soukromí
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.