Hledáte rychlé informace pro Vaši peněženku? Napište nám na poradna@dumfinanci.cz a my Vám je pošleme :-)
Téma
Podnikatelské úvěry

Způsoby financování podnikatelské činnosti

Financování podnikání prostřednictvím bank je běžným způsobem získání prostředků ať už pro rozjezd nového podnikání, kdy vlastní zdroje nejsou dostatečné, nebo pro financování běžné provozní činnosti. Využití cizích zdrojů je efektivním způsobem, jak snížit náklady na vlastní kapitál a využít tak tzv. finanční páku. Nicméně i míra zadlužení má svou hranici.

Články k tématu
pondělí 29. říjen

Český bankovní trh a možnosti financování pro podnikatele

Na českém trhu působí téměř čtyři desítky bank, které nabízejí své služby jak běžným klientům, tak podnikatelům, drobným živnostníkům či velkým společnostem. Nabídka je široká, od běžných účtů přes spořicí programy k úvěrovým produktům. A jaké jsou tedy možnosti financování prostřednictvím bank?

úterý 30. říjen

Kontokorentní úvěr – rychlé financování k běžnému účtu

Kontokorentní úvěr je úvěr poskytovaný k běžnému účtu vedenému u banky. Jako každý úvěrový produkt má svou cenu a to v podobě úrokové sazby a případných dalších poplatků např. v případě překročení sjednaného limitu. Jaká je nabídka bank na českém trhu?

středa 31. říjen

Provozní úvěry – financování běžné podnikatelské činnosti

Provozní úvěry jsou krátkodobé úvěry, které mohou podnikateli nebo firmě pomoci překonat problémy s krátkodobou likviditou. Tuto situaci sice můžete řešit i kontokorentním úvěrem, ten je však nákladnější. V čem spočívají výhody financování provozním úvěrem a co banky konkrétně podnikatelům a firmám nabízejí?

čtvrtek 01. listopad

Máte velké plány, ale nedostatek financi? Využijte investičního úvěru

Investiční úvěr je určen pro financování dlouhodobých záměrů. Dlouhodobé investice jsou spjaty s vysokým výdajem na svém počátku. Tento výdaj je postupně kompenzován plynoucími výnosy z investice až do své úhrady. Veškeré další výnosy znamenají váš zisk. Financování prostřednictvím investičního úvěru jednak znamená...

pátek 02. listopad

Pro nákup nemovitosti do podnikání jsou tu podnikatelské hypotéky

Pokud potřebujete financovat nákup nemovitosti, nebo potřebujete finanční prostředky na cokoli jiného a máte ve vlastnictví nemovitost, pak je tu pro vás podnikatelská hypotéka. Ne všechny banky však tyto hypotéky poskytují.

zpět nahoru

Pro média | Partneři | Inzerce | Kontakt

ISSN 1802-5153,© Copyright DůmFinancí.cz (www.dumfinanci.cz ) Finanční portál 2006 - 2016 FINFOCUS, s.r.o. a ČTK.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu FINFOCUS, s.r.o. zakázáno.

Seznam finančních úřadů Aktuální kurzovní lístek ČNB poradci-sobě.cz


Používáme python hosting Roští.cz.