PPC reklama: Efektivní investice do marketingu

Podnikáte v určitém oboru? Pak zcela určitě víte, že základem prodeje vašeho zboží nebo služeb je kvalitní marketing. Bez reklamy to zkrátka nejde. Produkt se prostě musí dostat na oči veřejnosti. Právě z ní totiž pochází potenciální zákazníci, z nichž budete generovat zisk. V současné době jsou možnosti reklamy v podstatě bezbřehé. Propagovat ale zboží či služby mimo internet je vysoce neefektivní. Platit byste totiž měli jen za skutečné zákazníky. Slyšeli jste již o PPC reklamě? Že ne? Pak jste na správném místě. Protože si ji v následujících řádcích představíme.

Internet zdroj: sxc.hu

PPC reklama a princip jejího fungování

Reklamy na internetu mohou mít různou podobu. PPC reklama je tou nejznámější. Jedná se o typ propagace, při němž platíte pouze za prokliky vedoucí na vaši internetovou prezentaci. Jako inzerent tedy investujete finanční prostředky maximálně efektivně. Ostatně samotná zkratka PPC znamená Pay per Click, tedy platbu za klik. U nás je nejznámější PPC reklama pro Google a Seznam. Oba dva vyhledávače jsou u nás nejoblíbenější a právě při vyhledávání najdete na prvních pozicích PPC reklamy firem.

Cílení na konkrétní zákazníky

Kvalitní kampaně musí cílit na přesnou skupinu uživatelů. To je třeba si uvědomit v momentu, kdy budete do PPC reklamy investovat své peníze. Proto se vyplatí zvolit profesionální firmu, která se postará o cílení na přesná klíčová slova a skupinu potenciálních zákazníků. Pokud například propagujete parfémy, je zapotřebí cílit na ženy a dívky. Naopak služby v oblasti prodeje aut je třeba mířit na muže.

Obraťte se na profesionály

Moderní PPC správa pro Google a Seznam musí být řešena specialisty. Výbornou volbou je společnost PPCprofits.cz. Ta se zaměřuje na PPC kampaně v několika reklamních systémech. Těmi nejznámějšími jsou Adwords, Sklik či Etarget. Spolehnout se můžete i na další služby typu real-time bidingu nebo reklamy na sociálních sítích. 

10. července 2017 16:28:03

Reklama

Témata

Termínované vklady

V současné době bankovní domy nabízejí klientům řadu různých produktů s rozličným způsobem...

Zdravotní pojištění

Všichni občané s trvalým pobytem v ČR jsou zdravotně pojištěni a jsou pojištěncem jedné ze sedmi...

Dávky pro rodiče

Porodné, peněžitý příspěvek v mateřství, rodičovský příspěvek nebo přídavky na děti, všechny...

Práce během rodičovské

Při splnění zákonných podmínek je možné pracovat i během mateřské dovolené. Během rodičovské...

Mzdy v ČR

Aktuálně je v Česku nejnižší míra nezaměstnanosti ze všech členských zemí Evropské unie,...

Reklama
Reklama

Dávky pro tatínky

Pečující otcové a peníze od státu

V příštím roce budou moci tatínkové čerpat týdenní otcovskou. Jak bude vysoká? Kdy může tatínek čerpat peněžitý příspěvek v mateřství nebo rodičovský příspěvek?

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2017 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky