SMS půjčka: Volte spolehlivého a rychlého poskytovatele

Dostat se do nepříjemné finanční situace není nijak složité. Když se pokazí automobil, přestane fungovat plynový kotel anebo nastanou jiné obtíže, musí člověk rychle jednat. V opačném případě riskuje nejen ztrátu komfortu, ale i další důsledky akutního nedostatku peněz. I proto se vyplatí najít spolehlivou půjčku.

Money zdroj: sxc.hu

Poskytovatelů drobných i vyšších úvěrů je dnes obrovské množství, nicméně mnozí neoplývají férovým jednáním a maximální spolehlivostí. Často navíc požadují záruky, jež žadatelé nemohou splnit. Chcete-li vsadit na jistotu, volte rychlou půjčku CreditOn, kterou si v následujících řádcích představíme.

Mezinárodní poskytovatel s tradicí

Půjčování si peněz u neznámých společností by bylo velkým hazardem. CreditOn je tradiční společnost, která úspěšně na trhu s finančními produkty funguje již řadu let. Služeb této mezinárodní firmy s centrálou v Lotyšsku doposud využilo již více než 16 000 spokojených klientů. Nabízí především online půjčky, nicméně pozoruhodnou službou je také výhodná SMS půjčka. V čem tkví její hlavní přednosti?

Expresní vyřízení

Jednou z hlavních devíz SMS půjčky od společnosti CreditOn je bezesporu její expresní realizace. Peníze můžete mít na svém bankovním kontě klidně do pouhých 15 minut. A co výše potenciální sumy, jež je k dispozici? Pokud jste novým klientem CreditOn, pak dosáhnete až na 8 000 korun. Stávající klienti mohou získat 20 000 korun. Doba splatnosti je stanovena v maximu na 30 dní, takže se není nutné obávat toho, že byste nebyli schopni dostát svým závazkům.

Stačí jedna textová zpráva

Zmiňovaná moderní finská půjčka je typická i tím, že k vyřízení nebudete potřebovat připojení k internetu. Vystačíte si pouze s textovou zprávou sloužící jako žádost. Vše se obejde bez zbytečného papírování. Samotnou situaci při uzavření smlouvy o úvěru si můžete nicméně předem přímo na webu společnosti nezávazně spočítat. Navíc v rámci akce získáte první půjčku do 8 000 Kč zdarma!

 

27. března 2017 11:30:21

Reklama

Témata

Finance a dovolená

Všichni chceme mít radostnou a veselou dovolenou. Odpočinout si, pobavit se a být v pohodě....

Státní podpora

Na smlouvy o stavebním spoření, penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření je možné...

Daňové odpočty

Při splnění zákonných podmínek přináší státem podporované finanční produkty daňovou úsporu. Jaké...

Nárok na nemocenskou

Nemocenská se pobírá od 15. dne pracovní neschopnosti, ale pouze při splnění zákonných podmínek....

Sociální pojištění

Na sociálním pojištění odvádí někteří zaměstnanci více než na dani z příjmu fyzických osob. Jak...

Reklama
Reklama

Dávky pro tatínky

Pečující otcové a peníze od státu

V příštím roce budou moci tatínkové čerpat týdenní otcovskou. Jak bude vysoká? Kdy může tatínek čerpat peněžitý příspěvek v mateřství nebo rodičovský příspěvek?

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2017 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky