Hledáte rychlé informace pro Vaši peněženku? Napište nám na poradna@dumfinanci.cz a my Vám je pošleme :-)

SMS půjčka: Volte spolehlivého a rychlého poskytovatele

Dostat se do nepříjemné finanční situace není nijak složité. Když se pokazí automobil, přestane fungovat plynový kotel anebo nastanou jiné obtíže, musí člověk rychle jednat. V opačném případě riskuje nejen ztrátu komfortu, ale i další důsledky akutního nedostatku peněz. I proto se vyplatí najít spolehlivou půjčku.

Money zdroj: sxc.hu

Poskytovatelů drobných i vyšších úvěrů je dnes obrovské množství, nicméně mnozí neoplývají férovým jednáním a maximální spolehlivostí. Často navíc požadují záruky, jež žadatelé nemohou splnit. Chcete-li vsadit na jistotu, volte rychlou půjčku CreditOn, kterou si v následujících řádcích představíme.

Mezinárodní poskytovatel s tradicí

Půjčování si peněz u neznámých společností by bylo velkým hazardem. CreditOn je tradiční společnost, která úspěšně na trhu s finančními produkty funguje již řadu let. Služeb této mezinárodní firmy s centrálou v Lotyšsku doposud využilo již více než 16 000 spokojených klientů. Nabízí především online půjčky, nicméně pozoruhodnou službou je také výhodná SMS půjčka. V čem tkví její hlavní přednosti?

Expresní vyřízení

Jednou z hlavních devíz SMS půjčky od společnosti CreditOn je bezesporu její expresní realizace. Peníze můžete mít na svém bankovním kontě klidně do pouhých 15 minut. A co výše potenciální sumy, jež je k dispozici? Pokud jste novým klientem CreditOn, pak dosáhnete až na 8 000 korun. Stávající klienti mohou získat 20 000 korun. Doba splatnosti je stanovena v maximu na 30 dní, takže se není nutné obávat toho, že byste nebyli schopni dostát svým závazkům.

Stačí jedna textová zpráva

Zmiňovaná moderní finská půjčka je typická i tím, že k vyřízení nebudete potřebovat připojení k internetu. Vystačíte si pouze s textovou zprávou sloužící jako žádost. Vše se obejde bez zbytečného papírování. Samotnou situaci při uzavření smlouvy o úvěru si můžete nicméně předem přímo na webu společnosti nezávazně spočítat. Navíc v rámci akce získáte první půjčku do 8 000 Kč zdarma!

 

27. března 2017 11:30:21

Reklama

Témata

Reklama a propagace

Všechny firmy i zákazníci se musí snažit o získávání nových zákazníků. Bez dobré reklamy a...

Hrubá a čistá mzda

Z hrubé mzdy sjednané v pracovní smlouvě odvádí zaměstnanci zálohu na daň z příjmu fyzických...

Zimní dovolená

Podzim se překlopil do své druhé poloviny a nezadržitelně se blíží zima. Ta o sobě dala vědět už...

Daně z prodeje bytu, domu

Při splnění zákonných podmínek se z prodeje bytu nebo domu daň z příjmu fyzických osob neplatí....

Šetříme dětem

Všichni rodiče chtějí pro své děti to nejlepší. Dopřát dětem kvalitní vzdělání, podporovat ho v...

Reklama
Reklama
Reklama

Příjmy při studiu

Absolventi s praxí snadněji hledají práci

Studenti, kteří dokáží skloubit práci a studium, nacházejí na trhu práce snadněji uplatnění než jejich kolegové, kteří během studia vůbec nepracovali. Personalisté hodnotí velmi pozitivně praktické zkušenosti absolventů.

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2017 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky