Přehledné srovnání půjček přes internet

Bez půjčky se dnes málokdy obejdeme. V mnoha případech nám může umožnit koupit si potřebnou věc do domácnosti, může nám pomoci investovat do vozu nebo do nemovitosti, stejně jako může být spojena také s možností vyřešit pomocí ní krátkodobé finanční problémy. Jak je vidět, půjček je tedy více než dost.

stock-624712_1920 zdroj: pixabay.com

Bez půjčky se dnes málokdy obejdeme. V mnoha případech nám může umožnit koupit si potřebnou věc do domácnosti, může nám pomoci investovat do vozu nebo do nemovitosti, stejně jako může být spojena také s možností vyřešit pomocí ní krátkodobé finanční problémy. Jak je vidět, půjček je tedy více než dost. Jak ale najít tu pravou a na co hledět? Poradíme vám. Základem je vyhledat vhodný srovnávač půjček, který vám s hledáním ideálního úvěrového produktu pomůže. My doporučíme web Jirkovapůjčka.cz. Ten je dostupný kdykoliv a odkudkoliv a tak je jenom na vás, kdy se rozhodnete si tu pravou půjčku začít vybírat.

Můžete rozlišit, které půjčky jsou a které nejsou pro vás

Hned na úvod samotného výběru rozhodně doporučujeme rozlišit půjčky podle toho, která je určená právě pro vás a která pro vás vhodná naopak není. Jak to poznáte? Samozřejmě podle toho, co vše můžete doložit a jaké podmínky můžete splnit. Pokud máte finanční vroubek z minulosti, je pro vás dobrou volbou půjčka bez registru. Pokud nemůžete doložit mzdu, zvolte půjčku bez doložení příjmu. Stejně tak ale můžete celý segment rozdělit i podle toho, zda jste:

  • V důchodu
  • Na mateřské dovolené
  • Na škole

Ujasněte si, na co peníze potřebujete

I podle toho jednoduše porovnáte půjčky a zjistíte, které pro vás budou ty pravé. Jestliže jste si vybrali segmenty, kde je velká pravděpodobnost schválení, už je třeba hledět jenom na konkrétní typ vaší půjčky. Pokud máte krátkodobé finanční potíže, může se vám hodit známá půjčka do výplaty. Pokud jde o nutnost financování věcí třeba do vašeho domu nebo do bytu, jsou správnou volbou klasické spotřebitelské půjčky. Na zmíněném srovnávači však najdete i vyšší sumy o hodnotě milionu, které se mohou hodit třeba na financování vašeho bydlení. Dobré je také zohlednit, zda je půjčka účelová, nebo neúčelová. V tu chvíli již budete mít téměř jasno o tom, co pro vás bude tím nejlepším.

Na výhodnost nezapomínejte

Nyní už máte celkem jasno o tom, jak by měla vaše půjčka vypadat. Abyste vybrali tu pravou, je třeba si srovnat veškeré poskytovatele a jejich nabídky právě podle celkové výhodnosti. Co by mělo hrát primárně roli? Určitě:

  • Úroková sazba
  • Poplatky s půjčkou spojené
  • Platby za pojištění a další výdaje

Je jasné, že kontrolovat jednotlivé informace na webu každého poskytovatele by bylo příliš složité. Naštěstí je zde právě zmíněný web Jirkovapůjčka.cz, který uvádí přesnou sazbu RPSN. V ní jsou nejenom všechny informace zahrnuty, ale vy i jednoduše vidíte, u jaké půjčky je daná sazba tou nejnižší. A nemusíme připomínat, že právě tato sazba je tou nejvýhodnější.

Stačí si požádat

Půjčku již máte vybránu a tak stačí udělat jenom jeden poslední krok. Tím je samotná žádost. Není třeba kvůli tomu navštěvovat konkrétní web daného poskytovatele, jelikož i tento krok zvládnete v rámci srovnávače. A je jedno, zda žádáte o půjčky bez dokládání příjmu, nebo jakékoliv jiné. Stačí jenom uvést několik svých osobních údajů a daná konkrétní žádost se nejenom odešle, ale samozřejmě se doručí i konkrétnímu poskytovateli, který spustí proces schválení.

Na závěr dodejme, že s takto vybranou půjčkou budete zcela určitě spokojeni. A to proto, že vybíráte nikoliv ze všech poskytovatelů na trhu, ale jenom z těch, kteří jsou prověření. Máte u nich tedy jistotu toho, že nabídnou férový přístup, transparentní podmínky a mají i vysoké procento schválených žádostí. Výběr vám usnadní ale i nezávislé hodnocení jednotlivých žadatelů. Díky tomu zjistíte, která půjčka je tou nejvýhodnější a tu si můžete snadno zvolit. Vybrat půjčku tedy už není žádný problém – pokud zvolíte právě přehlední srovnání půjček přes internet.

20. února 2017 15:49:12

Reklama

Témata

Podporujme kreativitu

V zaměstnání tráví většina zaměstnanců více času než doma, proto je vhodné si na práci najít to...

Zdravotní pojištění

Všichni občané s trvalým pobytem v ČR jsou zdravotně pojištěni a jsou pojištěncem jedné ze sedmi...

Daňové povinnosti

Všichni živnostníci si musí plnit své daňové povinnosti, platit měsíční zálohy na povinném...

Daně v ČR

V minulém tématu týdne jste měli možnost získat informace související s daňovým přiznáním. V...

Netradiční výdělky

Práce na zkrácený úvazek, práce z domova, práce na černo nebo spolupráce. To vše jsou méně...

Reklama
Reklama
Reklama

Zkrácený úvazek

Lidé chtějí v práci trávit méně času

V západoevropských zemích dochází ke snižování počtu odpracovaných hodin, hlavním důvodem je rostoucí obliba práce na zkrácený úvazek.

Otevřete téma

O webu DůmFinancí.cz | Inzerce | Loga

Užitečné: Seznam finančních úřadů | Aktuální kurzovní lístek ČNB

Partneři: Finanční poradenství | poradci-sobě.cz | Roští.cz | Bankovní poplatky.com | Moje poplatky.cz


Všechny materiály © Copyright 2006 - 2017 DůmFinancí.cz (dumfinanci.cz ). Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1802-5153. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Ekonomický portál DůmFinancí.cz vydává společnost FINFOCUS, s.r.o., Smluvní podmínky